آغاز نام نویسی در بیست و ششمین جشنواره تحقيقاتي علوم پزشكي رازي

  • PDF

انجام تحقیق در خصوص راهکارهای کاهش چربی خون در مرکز تحقیقات بیو تکنولوژینام نویسی در بیست و ششمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی از ابتدای مرداد ماه آغاز شده است و تا پایان مهر ماه ادامه دارد.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه علوم پزشکی مشهد درگفتگو با وب دا اظهار کرد: این جشنواره در دو بخش شامل افراد حقیقی (محققين ایرانی مقیم داخل و خارج از کشور، محققين جوان و دانشجو، صاحبان ابداعات و اختراعات و صاحبان پژوهش های برتر) و بخش حقوقی(دانشگاه‌هاي علوم‌پزشكي كشور، مراكز تحقيقاتي مصوب علوم‌پزشكي كشور، دفاتر توسعه تحقیقات بالینی، كميته‌هاي تحقيقات دانشجويي دانشگاه‌هاي علوم‌پزشكي كشور، مجلات علمی، پژوهشی مصوب علوم پزشکی کشور، مراکز رشد فناوری مصوب دانشگاه های علوم پزشکی کشور و سازمان‌هاي غيردولتي، شركت‌ها، مؤسسات، انجمن‌هاي خيريه و انجمن‌هاي علمي حامي پژوهش‌هاي علوم‌پزشكي) برگزار می شود.

دکتر محسن تفقدی خاطر نشان کرد: تمام مراحل نام نویسی و ارسال آثار به صورت الکترونیکی و غیرحضوری از طریق سامانه جشنواره به آدرس razi.research.ac.ir  و [razi.hbi.ir]razi.hbi.ir انجام می شود و داوطلبان کمیته ابداعات، اختراعات و فناوری در صورتیکه نمونه اختراع داشته باشند لازم است آنرا به همراه لوح فشرده حاوی فیلم اختراع خود به دبیرخانه ارسال نمایند.

وی تصریح کرد:  به جز داوطلبان گروه پژوهش برتر، برگزیدگان هشت دوره اخیر (دوره هجدهم و به بعد) نمی توانند در این دوره از جشنواره شرکت نمایند.

متقاضیان می توانند تا پایان مهلت ثبت نام با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی جشنواره به آدرس razi.research.ac.ir  و [razi.hbi.ir]razi.hbi.ir نسبت به ثبت نام و ارسال آثار اقدام نمایند.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.