آمادگی دانشگاه علوم پزشکی مشهد برای استقبال از دانشجویان جدید

  • PDF

مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد از آمادگی لازم برای استقبال از دانشجویان جدید و نام نویسی متمرکز خبر داد.

به گزارش وب دا، صالح مقدم اظهار داشت: بر این اساس با دستور رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد، ستاد استقبال و نام نویسی متمرکز از دانشجویان جدید در دانشگاه با مسئولیت مدیر امور دانشجویی و عضویت مدیر امور آموزشی، مدیر فرهنگی، دبیر شورای انضباطی، مدیر ستاد شاهد و ایثارگر، قائم مقام معاونت بهداشتی، مدیر مرکز مشاوره و سلامت و نماینده دفتر نهاد رهبری تشکیل شده است.

وی با اشاره به اینکه همانند دو سال گذشته نام نویسی از دانشجویان به صورت متمرکز و در مجموعه فرهنگی کوی پردیس و از چهارم الی هشتم مهر ماه برگزار می شود خاطر نشان کرد: بر اساس برنامه ریزی در روزهای نام نویسی بیش از 50 نفر از کارشناسان به صورت فیزیکی حضور دارند و روند نام نویسی دانشجویان را تسهیل می کنند.

مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد افزود: بر اساس برنامه ریزی انجام شده در روزهای چهارم و پنجم مهر ماه دانشجویان پسر و در روزهای ششم، هفتم و هشتم نیز دانشجویان دختر این دانشگاه نام نویسی خواهند شد.

صالح مقدم با بیان اینکه در سال جاری بیش از یک هزار دانشجو در مقاطع دکترای حرفه ای و کارشناسی پذیرفته شده اند خاطر نشان کرد: در روزهای نام نویسی با هماهنگی مدیریت فرهنگی دانشگاه، گروهی از دانشجویان در قالب سلام دانشجو، خدمات مشاوره ای و راهنمایی پذیرفته شدگان و خانواده های آنان را بر عهده دارند.

وی تصریح کرد: در زمان نام نویسی پس از طی مراحل تشخیص هویت و نام نویسی قطعی، کارشناسان حوزه مدیریت دانشجویی، اقدام به صدور کارت تغذیه، معرفی نامه به خوابگاه و کارت دانشجویی می نمایند.

در روز دهم مهر ماه نیز دو همایش به صورت همزمان تحت عنوان خانواده و دانشگاه و آغاز سال تحصیلی جدید در دانشگاه برگزار خواهد شد.

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.