نام نویسی متمرکز از پذیرفته شدگان دانشگاه علوم پزشکی مشهد از چهارم مهر ماه

  • PDF

مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد از نام نویسی متمرکز پذیرفته شدگان آزمون سراسری سال تحصیلی 95-96  این دانشگاه از چهارم مهر ماه خبر داد.

به گزارش وب دا، صالح مقدم با اشاره به اینکه همانند دو سال گذشته نام نویسی از دانشجویان به صورت متمرکز و در مجموعه فرهنگی کوی پردیس و از چهارم الی هشتم مهر ماه برگزار می شود خاطر نشان کرد: بر اساس برنامه ریزی در روزهای نام نویسی بیش از 50 نفر از کارشناسان به صورت فیزیکی حضور دارند و روند نام نویسی دانشجویان را تسهیل می کنند.

مسئول ستاد استقبال از دانشجویان جدید دانشگاه علوم پزشکی مشهد افزود: بر اساس برنامه ریزی انجام شده در روزهای چهارم و پنجم مهر ماه دانشجویان پسر و در روزهای ششم، هفتم و هشتم نیز دانشجویان دختر این دانشگاه نام نویسی خواهند شد.

آمادگی دانشگاه علوم پزشکی مشهد برای استقبال از دانشجویان

صالح مقدم با بیان اینکه دانشگاه علوم پزشکی مشهد آمادگی لازم را برای استقبال از دانشجویان جدید داراست خاطر نشان کرد: در روزهای نام نویسی با هماهنگی مدیریت فرهنگی دانشگاه، گروهی از دانشجویان در قالب سلام دانشجو، خدمات مشاوره ای و راهنمایی پذیرفته شدگان و خانواده های آنان را بر عهده دارند.

وی تصریح کرد: در زمان نام نویسی پس از طی مراحل تشخیص هویت و نام نویسی قطعی، کارشناسان حوزه مدیریت دانشجویی، اقدام به صدور کارت تغذیه، معرفی نامه به خوابگاه و کارت دانشجویی می نمایند.

به تمام دانشجویان متقاضی خدمات خوابگاهی ارائه می شود

مسئول ستاد استقبال از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده، در سال جاری به تمام دانشجویان متقاضی خدمات خوابگاهی ارائه می شود و در صورت نیاز دانشجویان به خوابگاه، شرایط لازم برای اسکان آنان و استفاده از خدمات فراهم می شود.

وی خاطر نشان کرد: در سال جاری برنامه ریزی ها به گونه ای صورت گرفته است که علاوه بر نام نویسی، معاینات بهداشتی دانشجویان توسط پزشکان عمومی، دندان پزشکان و گروه های بینایی سنجی انجام می شود و در صورت نیاز به خدمات تخصصی به اداره سلامت و مشاوره حوزه معاونت دانشجویی فرهنگی ارجاع می شوند.

مسئول ستاد استقبال از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی مشهد تاکید کرد: همچنین در مرکز مشاوره حوزه معاونت دانشجویی فرهنگی، بررسی سلامت روان تمامی دانشجویان نیز انجام می شود.

وی تاکید کرد: در روز دهم مهر ماه نیز دو همایش به صورت همزمان تحت عنوان خانواده و دانشگاه و آغاز سال تحصیلی جدید در دانشگاه برگزار خواهد شد.

تشکیل ستاد استقبال از دانشجویان جدید

بر این اساس با دستور رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد، ستاد استقبال و نام نویسی متمرکز از دانشجویان جدید در دانشگاه با مسئولیت مدیر امور دانشجویی و عضویت مدیر امور آموزشی، مدیر فرهنگی، دبیر شورای انضباطی، مدیر ستاد شاهد و ایثارگر، قائم مقام معاونت بهداشتی، مدیر مرکز مشاوره و سلامت و نماینده دفتر نهاد رهبری تشکیل شده است. 

اطلاعیه مدیریت امور آموزشی در خصوص نام نویسی پذیرفته شدگان

مدیریت امور آموزشی دانشگاه علوم پزشکی مشهد اطلاعیه ای را در خصوص پذیرفته شدگان نیمسال نخست و دوم رشته های مختلف آزمون سراسری سال تحصیلی ۹۵-۹۶ صادر کرد.

 

این مدیریت ضمن تبریک به پذیرفته شدگان مقاطع کاردانی، کارشناسی پیوسته و دکترای عمومی اعلام نموده است که شرایط و چگونگی نام نویسی از طریق نشانی http://v-education.mums.ac.ir/index.php/۵۲-education-news/۹۲۲-news۸۱  قابل دریافت است.

 

همچنین بر اساس این اطلاعیه، پذیرفته شدگان نهایی رشته های تحصیلی متمرکز آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۹۵، می توانند از طریق نشانی

 

http://v-education.mums.ac.ir/index.php/56-education-newes/920-news80

 

اطلاعات لازم را کسب نمایند.

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.