دانشجویان جدید در زمان نام نویسی زیر پوشش معاینات سلامت قرار می گیرند

  • PDF

دومين نشست ستاد استقبال دانشجويان ورودي جديد دانشگاه علوم پزشکي مشهد، در سالن جلسات ساختمان مديريت دانشجويي فرهنگي دانشگاه برگزار شد.

 به گزارش وب دا، در اين جلسه که با حضور دکتر قضاوي مدیر سلامت جمعیت ، خانواده و مدارس معاونت بهداشتی دانشگاه، صالح مقدم مدير دانشجويي و مسئول ستاد استقبال و ثبت نام متمرکز دانشجويان و کارشناسان مديريت دانشجويي و معاونت بهداشتي، برگزار گرديد، در خصوص تعيين و تنظيم برنامه معاينات سلامت دانشجويان ورودي مهر 96، بحث و تبادل نظرشد.

در اين نشست، ضمن تاکيد بر لزوم معاينات دانشجويان در هنگام نام نویسی، مقرر گرديد بروشورهايي با مضمون آشنايي با نحوه جلوگيري از بيماريها ورعايت بهداشت فردي ، تهيه و در روز ثبت نام در اختيار دانشجويان قرار داده شود.

همچنين در خصوص امکان لينک شدن ثبت نام اوليه دانشجو به سامانه معاينات سلامت، پيشنهاداتي مطرح و پيگيري در اين خصوص، در اولويت کارهاي در دست اقدام قرار گرفت.

با برقراري اين امکان، و تسهيل دسترسي به اطلاعات دانشجو در سامانه معاينات سلامت ، ارائه خدمات بهداشتي و درماني به دانشجويان با کيفيت و سرعت بيشتري امکان پذير خواهد بود.

تهيه لوازم جهت معاينات دانشجويان و همچنين فضاي مناسب جهت اجرای برنامه در روز نام نویسی، از ديگر موضوعات مطرح شده و قابل پيگيري در اين جلسه بود.

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.