نام نویسی از دانشجویان جدید از 26 شهریور آغاز می شود

  • PDF

نام نویسی از دانشجویان جدید دانشگاه علوم پزشکی مشهد از 26 شهریور ماه آغاز می شود.

به گزارش وب دا، مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در سومین نشست برنامه ریزی استقبال از دانشجویان اظهار داشت: نام نویسی دانشجویان جدید به صورت متمرکز در دو مرحله 26 و 27 شهریور ویژه پسران و 28 و 29 ویژه دختران انجام می شود.

امیر رضا صالح مقدم تاکید کرد: امسال نیز دانشگاه همانند سال های گذشته به شکل مناسبی مراسم استقبال و نام نویسی متمرکز دانشجویان جدیدالورود را برگزار خواهد کرد.

وی با اشاره به اینکه معاینات سلامت برای همه دانشجویان جدیدالورود در زمان نام نویسی انجام خواهد شد افزود: اطلاعت پزشکی  تمامی دانشجویان بصورت آنلاین در سامانه ثبت و کارت دانشجویان صادر خواهد شد.

مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهدخاطر نشان کرد: با توجه به اینکه اکثر دانشجویان قبل از ورود به دانشگاه نگران مسائل رفاهی از جمله خوابگاه و تغذیه می باشند, در روز ثبت نام فرآیند ثبت نام خوابگاه و تغذیه نیز انجام می شود.

وی افزود: همچنین مراسم نمادین آغاز سال تحصیلی دانشگاه با حضور مسئولین شهر و دانشگاه در تالار رازی و هم زمان جلسه توجیهی برای والدین تمامی دانشجویان جدیدالورود در تالار ابن سینا نیز برگزار میگردد.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.