تشکیل ستاد استقبال از دانشجویان جدید در دانشگاه علوم پزشکی مشهد

  • PDF

مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد از تشکیل ستاد استقبال از دانشجویان جدید در این دانشگاه خبر داد.

به گزارش وب دا، امیر رضا صالح مقدم اظهار داشت: همچون سه سال گذشته با ابلاغ رییس دانشگاه ستاد تشکیل و نشست هایی جهت برنامه ریزی با حضور نمایندگانی از معاونت های توسعه مدیریت و منابع ، دانشجویی فرهنگی، بهداشت، آموزشی برگزار و مقرر شد که فرایند مراحل نام نویسی از دانشجویان طی سه مرحله انجام شود.

وی افزود: بر این اساس نام نویسی اینترنتی از دانشجویان با مراجعه به سایت دانشگاه و نام نویسی حضوری به صورت متمرکز در محل پردیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد و با حضور نمایندگان مدیریت امور آموزشی، امور خوابگاه ها، اداره رفاه دانشجویی، مدیریت دانشجویان شاهد و ایثارگر، معاونت بهداشتی و شورای انضباطی صورت می گیرد.

رییس ستاد استقبال از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی مشهد تصریح کرد: بر اساس مصوبه این ستاد، نام نویسی از دانشجویان جدید پسر دوم و سوم مهر ماه و دانشجویان دختر چهارم و پنجم مهر ماه در مجموعه ورزشی پردیس دانشگاه انجام می شود.

صالح مقدم افزود: برگزاری مراسم آغازین سال تحصیلی نیز یازدهم مهر ماه در تالار رازی برگزار می شود و همزمان در تالار ابن سینا نیز همایشی با حضور خانواده  دانشجویان پذیرفته شده برگزار خواهد شد.

وی گفت:همچنین در قالب اردویی که برنامه ریزی شده است دانشجویان جدید با فعالیت های فرهنگی؛ اجتماعی، و هنری حوزه دانشجویی آشنا خواهند شد.

مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد تاکید کرد: برای استقبال از دانشجویان جدید شرایط لازم برای ارائه خدمات رفاهی و فرهنگی در پردیس دانشگاه فراهم شده است به گونه ای که دانشجویان در بدو ورود به دانشگاه از خدمات اسکان خوابگاهی و سالن غذا خوری بهره مند می شوند. 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.