اهدای 4 دستگاه کانکس توسط دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی مشهد به زلزله زدگان غرب کشور

  • PDF

دو هزار و هفتصد دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، با برگزاری پویش ناهار مهربانی، 4 دستگاه کانکس را به زلزله زدگان سرپل ذهاب اهدا کردند.

به گزارش وب دا، در این برنامه خیرخواهانه که به پیشنهاد شورای صنفی دانشجویان و موافقت  مدیریت دانشجویی و همت اداره تغذیه  دانشگاه علوم پزشکی مشهدبرگزار شد، دانشجویان خیر هزینه یک وعده از ناهار خود را به مردم زلزله زده غرب کشور اختصاص دادند.

صالح مقدم مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار داشت: همزمان با وقوع زمین لرزه در غرب کشور،  تلاشهایی از سوی دانشگاه در راستای حمایت از هم وطنان آسیب دیده صورت پذیرفت و برگزاری پویش ناهار مهربانی و همیاری و همکاری دانشجویان در اختصاص هزینه یک وعده غذای خود به مردم زلزله زده از جمله این اقدامات است.

صالح مقدم خاطر نشان کرد: هزینه مشارکت دانشجویان در این امر خدا پسندانه موجب تهیه چهاردستگاه کانکس خانوادگی شد که به منطقه سرپل ذهاب ارسال شد.

مدیر دانشجویی دانشگاه ضمن قدردانی از دانشجویان دانشگاه گفت: به طور قطع این فعالیت دانشجویی کمک و تمرینی برای فعالیت های اجتماعی و خیرخواهانه دانشجویان در کنار فعالیت های رسمی آنهاست.

گفتنی است: با دستور وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی تمامی دانشگاههای علوم پزشکی کشور بر اساس جدول زمانبندی شده در زمان های مشخص مسئولیت امور بهداشتی و درمانی مناطق آسیب دیده را بر عهده دارند که دانشگاه علوم پزشکی مشهد قرار است با استقرار نیروهای درمانی اسفند ماه سال جاری به مردم این مناطق خدمات رسانی داشته باشد.

همچنین محموله کمک های کارکنان و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی مشهد برای ارسال به مناطق آسیب دیده تحویل هلال احمر شده است.

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.