بازدید رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد از خوابگاه های دانشجویی دانشگاه

  • PDF

 رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد با حضور در پردیس دانشگاه، آمادگی خوابگاه های دانشجویی برای اسکان دانشجویان را مورد بررسی قرار داد.

دکتر محمد رضا دارابی در حاشیه این بازدید در گفتگو با وب دا؛ ضمن تبریک تقارن سال تحصیلی جدید و هفته دفاع مقدس به تمامی  دانشجویان اظهار داشت: با توجه به اعلام اسامی پذیرفته شدگان ،تعداد زیادی از دانشجویان شهرستانی به این دانشگاه مراجعه خواهند کرد که نیاز به اسکان درخوابگاه ها دارند و خوشبختانه به همت مسئولین معاونت دانشجویی فرهنگی در تابستان خوابگاه ها بازسازی ،و به لحاظ نظافت و سیستم تهویه متحول شده اند .

وی در ادامه ابراز داشت؛  دانشگاه براساس تعهدات خود، بایستی خدماتی را به دانشجویان در تمام رده ها ورشته ها ارائه دهدازجمله خوابگاه، سرویس ایاب و ذهاب و تغذیه و..که خوشبختانه این مهم در دانشگاه مشهد برقراراست.

دکتر دارابی،ضمن آرزوی گذراندن دوران تحصیل شاد وموفق برای کلیه دانشجویان ، از آنها خواست ؛ که پیشنهادها و راهکارهای خود را جهت رفع نواقص احتمالی وبهینه سازی خوابگاه ها به مسئولین ارائه دهند.

گفتنی است: در حال حاضر دو هزار و 300 دانشجوی دختر و پسر در خوابگاه های دانشجویی مستقر هستند و بر اساس برنامه ریزی تلاش می شود تمامی دانشجویان شهرستانی در خوابگاه ها اسکان داده شوند.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.