پذيرش 300 دانشجوی جدید در خوابگاه هاي دانشگاه علوم پزشکی مشهد

  • PDF

 Ø§Ø¹Ù„ام زمان نام نویسی دانشجویان جدید در دانشگاه علوم پزشکی مشهدمدير دانشجويي دانشگاه علوم پزشكي مشهد از پذيرش 300 دانشجوی جدید خوابگاه های دانشجویی، همزمان با آغاز سال تحصيلي خبرداد.

اميررضا صالح مقدم در گفت و گو با وب دا با بيان اينكه نام نویسی دانشجویان پسر در روزهای چهارم و پنجم مهرانجام شد و دانشجویان دختر هفتم الی نهم مهر ماه به صورت متمرکز در حال انجام است ،اظهار داشت:در سال جاری بیش از یک هزار دانشجو در مقاطع مختلف كارداني،كارشناسي پيوسته و ناپيوسته دكتراي حرفه اي در این دانشگاه پذیرفته شده اند که با حضور كارشناسان معاونت آموزشي،فرهنگي و بهداشتي با هدف سرعت و تسهيل در خدمات به صورت متمرکز خدمات مربوط به نام نویسی را دریافت می کنند.

وي افزود:ارائه كارت دانشجويي به دانشجويان و معرفي خوابگاه و كارت تغذيه، پرونده الكترونيكي سلامت و معاينه پزشكي از جمله خدماتي است كه در هنگام نام نویسی به دانشجويان  ارائه مي شود.

وي با اشاره به اينكه از لحاظ ارائه خدمات به دانشجويان دانشگاه علوم پزشكي مشهد به عنوان الگوي نمونه به ساير دانشگاه ها معرفي شده است،گفت:در همين راستا،١٢مهرماه مراسم نمادي به همراه نمايشگاه با همكاري تشكل هاي فرهنگي و سياسي دانشجويان سال بالاتر با هدف توضيحات بيشتر و بيان چالش هاي پيش رو تشكيل خواهد شد.

مسئول ستاد استقبال و ثبت نام متمركز دانشجويان ورودي جديد گفت: در ورودي سال تحصيلي بيش از ٦٠درصد دختر و ٤٠درصد دانشجوي پسر از طريق كنكور  سراسري پذيرفته شدند.

وي با بيان اينكه سيستم اداري خوابگاه دانشگاه علوم پزشكي مشهد دولتي است و مكاني استيجاري و خودگردان نداريم،افزود:ما در پذيرش دانشجويان در خوابگاه هيچ گونه مشكلي نداريم.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.