کسب مهارت و تخصص در حوزه سلامت از مهمترین وظایف دانشجویان

  • PDF

مسئول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار داشت: کسب مهارت و تخصص در حوزه سلامت با توجه به رشته تحصیلی از مهمترین وظایف دانشجویان است که باید به آن توجه کنند.

به گزارش وب دا، حجت الاسلام دکتر طباطبایی باتبریک به دانشجویان جدید الورود اظهار داشت: دانشگاه علوم پزشکی مشهد دارای 9 هزار و 300 دانشجوست که از اقصی نقاط کشور در این دانشگاه تحصیل می کنند و نماینده تمام استان ها را می توان در این دانشگاه دید.

وی با تاکید بر اینکه دانشجویان تلاش کنند الگویی از نظر اخلاقی، فرهنگی و اجتماعی برای دیگران باشند و نسبت به محیط اطراف خود نگاهی نقادانه داشته باشند تصریح کرد: در صورت رعایت این موضوع از بسیاری از آسیب ها می توان مصون ماند.

مسئول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اشاره به راه اندازی مرکز همسان گزینی دردانشگاه تصریح کرد: در این مرکز با برگزاری دوره های آموزشی و مشاوره، دانشجویان را برای ازدواج راهنمایی می کنند.

دکتر طباطبایی با اشاره به راه اندازی فرهنگ کده در شش دانشکده دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار داشت: در این فرهنگ کده ها با برگزاری دوره های توانمند سازی برای دانشجویان، برنامه های فرهنگی دانشگاه به دانشجویان ارائه می شود.

وی در پایان به دانشجویان توصیه کرد: به سلامت جسمانی خود توجه کنند و به طور حتم به ورزش اهتمام لازم را داشته باشند و دانشگاه زمینه های مناسبی را در این زمینه مهیا نموده است.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.