نام نویسی در بیست و هفتمین جشنواره دانشجوی نمونه تا 24 مهرماه ادامه دارد

  • PDF

 فرآیند نام نویسی در بیست و هفتمین جشنواره دانشجوی نمونه،که از دهم مهر ماه آغاز شده است تا ۲۴ مهرماه ادامه خواهد داشت.

به گزارش وب دا، تمامی مراحل نام نویسی و داوری این دوره از جشنواره دانشجوی نمونه از طریق سامانه و به شکل الکترونیکی صورت می‌پذیرد و به هیچ عنوان به شکل دیگری اسناد و مدارک دانشجویان مورد بررسی قرار نخواهد گرفت.

در دوره جاری دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور می‌توانند از طریق سامانه اختصاصی وزارت بهداشت به نشانی nemoneh.behdasht.gov.ir سامانه جشنواره دانشجوی نمونه مراجعه و نسبت به نام نویسی و ارسال مدارک خود اقدام کنند.

نام نویسی جشنواره دانشجوی نمونه در دو مرحله دانشگاهی و کشوری انجام می‌شود که داوری مرحله دانشگاهی از اوایل آبان ماه جاری آغاز و به مدت دو هفته به طول می‌انجامد و در نهایت با معرفی برگزیدگان دانشگاهی به دبیرخانه مرکزی در وزارت بهداشت، آثار برگزیده به مرحله کشوری راه می‌یابند.

داوری آثار راه یافته  به مرحله کشوری از نیمه دوم آبان ماه سال جاری آغاز می‌شود و با انتخاب برگزیدگان بیست و هفتمین دوره از جشنواره دانشجوی نمونه، وارد مرحله نهایی خود که تقدیر از دانشجویان نمونه برگزیده است، خواهد شد.

در مراسم اختتامیه بیست و هفتمین جشنواره دانشجوی نمونه نیمه دوم بهمن ماه جاری برگزار می‌شود.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.