پذیرش 911 دانشجو در دانشگاه علوم پزشکی مشهد

  • PDF

 رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد از پذیرش 911دانشجو در سال تحصیلی جدید در دانشگاه خبرداد.

دکتر دارابی در گفت وگو با خبرنگار وب دا ، با بیان اینکه  دانشگاه علوم پزشکی مشهد دارای  ۹۱۰ عضو هیات علمی است، اظهار داشت: دانشگاه علوم پزشکی مشهد در ردیف ۵ دانشگاه برتر کشور به شمار می رود و همچنین در رتبه بندی بین المللی نظیر تایمز، شانگ های، وبومتریکس و .... نیز این دانشگاه در جایگاه مطلوبی قرار دارد.

وی با اشاره به اینکه در دانشگاه علوم پزشکی مشهد در 228رشته مقطع در این دانشگاه دانشجو پذیرفته می شود، افزود: علاقه مندان پذیرفته شده در رشته پزشکی و سایر رشته های مرتبط به این حوزه نگاه ویژه به سلامت مردم داشته اند، به همین خاطر با همت خود و توکل به خدا توانستند در این عرصه گام بگذارند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: انتظار ما از  دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی این است، در گام اول درس بخوانند،بعد همراه با آموزش به پژوهش و خودسازی خود تلاش کنند.

دکتر دارابی همچنین در ادامه با بیان اینکه نگه داری و صیانت از دانشجویان مانند یک جاده دوطرفه بین مسئولان دانشگاه و خانواده هایشان است، تصریح کرد: هم ماو هم خانواده ها باید در نگه داری این فرزندان تلاش کنیم.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.