اختصاص تسهیلات 12 تا 16 میلیون تومانی مسکن به دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی مشهد

  • PDF

مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد از اختصاص تسهیلات12 تا  16 میلیون تومانی ودیعه مسکن به دانشجویان این دانشگاه خبر داد.

دكتر صالح مقدم در گفت و گو با وب دا اظهار کرد: برای گروه اول که شامل دانشجویان کاردانی، کارشناسی و دکترای حرفه‌ای می‌شود، براساس بخش نامه سال تحصیلی۹۸-۹۷ مبلغ ۱۲میلیون تومان درنظر گرفته شده و مبلغ ۱۶میلیون تومان وام ودیعه مسکن نیز به گروه دوم شامل دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد، دکترای تخصصی، دکترای پژوهشی اختصاص یافته است.

وي افزود:این تسهیلات تنها برای دانشجویان روزانه درنظر گرفته شده و دانشجویان شهریه پرداز مجاز به استفاده از آن نیستند.

دكتر صالح مقدم با بيان اينكه در سال جاری تسهیلات ضروری نیز به 193 دانشجو بر اساس ضوابط وزارت بهداشت اعطا شد افزود: همچنین تسهیلات کمک هزینه تحصیل  براي یک هزار و ٦٥٠نفر از دانشجوياني كه درخواست وام داده بودند،به حساب شان واريز شد.

مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد به ارائه تسهیلات بنیاد علوی به دانشجویان اشاره کرد و گفت: بر این اساس به 40 نفر از دانشجویان متاهل و مجرد دانشگاه تسهیلات 600 تا 800 هزار تومانی پرداخت شده است.  

وي گفت :در اداره رفاه براي زوج هاي متأهل درخواست كننده نيز در مجموعه پرديس زمینه اقامت ايجاد شده است  و تاكنون ٢٥نفر از اين زوج ها در اين مركز اقامت دارند.

دكترصالح مقدم تصريح كرد:براي دانشجوياني كه از لحاظ مالي ضعيف هستند و قادر به پرداخت هزينه اقساط وام ها نيستند نيز بعد از اتمام دوران تحصيل خود مي توانند به اداره خدمات نيروي  انساني مراجعه و  مبالغ را ماهانه واريز كنند.

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.