بازدید رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد از روند نام نویسی دانشجویان جدید

  • PDF

رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد با حضور در پردیس دانشگاه ضمن بررسی روند نام نویسی متمرکز، در جریان روند ارائه خدمات به دانشجویان جدید قرار گرفت.

دکتر محمد رضا دارابی در حاشیه این بازدید  در گفتگو با وب دا اظهار کرد: ظرفیت دانشگاه از آنچه به سازمان سنجش و وزارتخانه اعلام شده بود افزایش یافته به گونه ای که در بعضی رشته ها  مانند پزشکی شاهد رشد 120 درصدی هستیم و بیش از هزار دانشجوی ورودی جدید در دانشگاه علوم پزشکی مشهد ثبت نام می شوند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اشاره به اینکه دانشجویان پذیرفته شده بیشتر از ظرفیت اعلام شده دانشگاه است، عنوان کرد: همین موضوع چالشی رادر حوزه خدمت رسانی به دانشجویان فراهم کرده است اما تلاش می شود تا خدمات رفاهی و اسکان برای همه دانشجویان در نظر گرفته شود.

وی ادامه داد: دانشجویان پسر در روزهای 31 شهریورماه و یکم مهرماه و دانشجویان دختر در روزهای دوم و سوم مهرماه مراحل ثبت نام خود را به صورت متمرکز انجام می دهد تا در نهایت با اتمام فرایند، کارت دانشجویی خود را دریافت کنند و با همان کارت می توانند از همه خدمات رفاهی، اسکان، حمل و نقل و فرهنگی استفاده کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد با تاکید براینکه دانشجویان با رتبه خوب یک یا دو رقمی در این دانشگاه پذیرفته شدند که این موضوع مایه خرسندی آنها است، ابراز کرد: طی گفتگویی که با دانشجویان و والدین شان انجام شد از فرآیند کار رضایت داشتند.

دکتر دارابی بیان کرد: در بعضی رشته ها مانند رشته پزشکی شاهد رشد حضور 120 درصدی دانشجویان هستیم و مابقی رشته ها نیز به نسبت افزایش یافته است که با این اتفاق ارائه خدمات رفاهی برای دانشگاه با چالش روبرو شده است اما برای همه دانشجویان خدمات رفاهی در نظ گرفته می شود.

وی گفت: هشتم مهرماه نیز سمینار توجیهی ویژه دانشجویان و خانواده های آنها در دو تالا رازی  وابن سینا با حضور مسئولان دانشگاه برگزار می شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد ابراز کرد: تقریبا 60 درصد پذیرفته شدگان را دختران دانشجو  ومابقی را پسران دانشجو تشکیل می دهند.

آغاز ثبت نام دانشجویان جدید  در دانشگاه 98.6.31

آغاز ثبت نام دانشجویان جدید  در دانشگاه 98.6.31

آغاز ثبت نام دانشجویان جدید  در دانشگاه 98.6.31

آغاز ثبت نام دانشجویان جدید  در دانشگاه 98.6.31

 

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.