بازدید مدیر کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت از مدیریت امور شاهد و ایثارگر دانشگاه علوم پزشکی مشهد

  • PDF

مدیر کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی با حضور در مدیریت شاهد و ایثارگر دانشگاه علوم پزشکی مشهد در جریان اقدامات انجام شده قرار گرفت.

دکتر محمد تاج فرد در این بازدید ضمن قدردانی از اقدامات و ابداعات این دانشگاه در راستای تسهیل و تسریع امور دانشجویان شاهد و ایثارگر، خواستار انعکاس این گزارشات به وزارت بهداشت و اشتراک آن با سایر دانشگاه های علوم پزشکی کشور شد.

مدیر شاهد و ایثارگر دانشگاه علوم پزشکی مشهد در این بازدید به ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده این دانشگاه در راستای ارتقاء سطح کیفی و کمی خدمات به دانشجویان شاهد و ایثارگر پرداخت.

دکتر سید روح الله هاشمی نژاد نام نویسی و تشکیل پرونده آموزشی برای دانشجویان ورودی جدید و برگزاری جلسات مشاوره روانشناسی و آموزشی برای کلیه دانشجویان و خانواده ایشان، برگزاری جلسات مشاوره فردی، برگزاری همایش دانشجویان شاهد و ایثارگر در سال گذشته، برگزاری سومین همایش شهدای مدافع حرم با محوریت شهدای فاطمیون ، برگزاری دو دوره فراخوان عکس جلوه های ایثار در راهپیمایی حسینی و رضوی و برگزاری فراخوان ثبت لحظه های ناب ایثار در خط مقدم را جمله اقدامات انجام شده برشمرد.

وی افزود:این مدیریت نو آوری ها و ابداعاتی در جهت ارتقا خدمات و پیشرفت امور داشته است که از جمله آن میتوان به تحلیل آمار مقایسه ای از وضعیت تحصیلی دانشجویان شاهد و ایثارگر و کارنامه ورودی های جدید در کنکور سراسری با سایر دانشجویان، راه اندازی و برگزاری مستمر جلسات کمیته آموزشی، کمیته فرهنگی، کمیته دانشجویان در معرض خطر به منظور پایش وضعیت تحصیلی و فرهنگی دانشجویان شاهد و ایثارگر و تشکیل جلسات مشاوره انفرادی و خانوادگی برای تک تک دانشجویان ورودی جدید، آغاز فرآیند نویسی و تبیین جزئیات اقدامات لازم برای هر فرآیند بهمراه مستندات و مکاتبات لازم برای کلیه اقدامات مدیریت امور شاهد و ایثارگر و عقد توافقنامه با جهاد دانشگاهی مشهد در خصوص تخفیف و برگزاری کلاسهای زبان اشاره کرد.

وی همچنین گفت: این مدیریت آمادگی دارد تا نتایج و تجربیات بدست آمده در این زمینه را در اختیار مدیریت امور شاهد و ایثارگر سایر دانشگاه ها قرار دهد.

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.