تاکید ویژه سرپرست معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی مشهد بر ارائه هرچه بهتر خدمات

  • PDF

سرپرست معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی مشهد بر ارائه هرچه بهتر خدمات به هموطنان و دقت نظر ویژه در بازرسی ها تاکید کرد.

 به گزارش وب دا، دکتر جبرائیل موفق؛ در گردهمایی معاونان غذا و دارو دانشگاه ها/دانشکده های علوم پزشکی کلان منطقه 9 آمایشی ضمن اشاره به وظایف و مسئولیت های معاونت های غذا و دارو دانشگاه ها در تامین دارو و غذای سالم؛ بر ارائه هرچه بهتر و سریعتر خدمات به هموطنان عزیز، مصرف و تجویز صحیح دارو، تشدید نظارت ها تاکید کرد.

مهندس مهدیزاده؛ مدیر راهبری،پایش و امور استان های سازمان غذا و دارو ضمن تقدیر و تشکر از سرپرست و مدیران معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی مشهد به بیان اهداف تدوین تفاهم نامه همکاری مشترک سازمان غذا و دارو و دانشگاه ها/دانشکده های علوم پزشکی کلان منطقه 9 آمایشی پرداخت و خواستار همکاری و ارتباط هرچه بیشتر معاونت های غذا و دارو کلان منطقه 9 آمایشی شد.

گردهمایی معاونان غذا و دارو دانشگاه ها/دانشکده های علوم پزشکی کلان منطقه 9 آمایشی در سال جاری با حضور مدیر راهبری،پایش و امور استان های سازمان غذا و دارو، معاونان غذا و دارو دانشگاه ها/دانشکده های علوم پزشكي مشهد، بيرجند، بجنورد، سبزوار، نیشابور،گناباد، تربت حيدريه، تربت جام، اسفراین و مديران حوزه های معاونت غذا و دارو دانشگاه ها/دانشکده های علوم پزشكي مشهد به منظور تبادل نظر در خصوص تفاهم نامه همکاری مشترک سازمان غذا و دارو و دانشگاه ها/دانشکده های علوم پزشکی کلان منطقه 9 آمایشی به ميزباني دبیرخانه کلان منطقه 9 آمایشی برگزار شد.

بحث و تبادل نظر در خصوص مفاد تفاهم نامه همکاری مشترک سازمان غذا و دارو و دانشگاه ها/دانشکده های علوم پزشکی کلان منطقه 9 آمایشی و ... از جمله مواردی بود که در گردهمایی معاونان غذا و دارو دانشگاه ها/دانشکده های علوم پزشکی کلان منطقه 9 آمایشی به آن پرداخته شد.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.