طنین «رضا رضا جان» و اشک های بیماران در بیمارستان های کاشمر

  • PDF

خادمان کشیک دوم و چهارم کفشداری بارگاه منور رضوی همزمان با دهه کرامت در قالب کاروان «زیر سایه خورشید»با حضور در شهرستان کاشمر از بیماران بستری شده در بخش های مختلف بیمارستان های حضرت ابوالفضل(ع) و شهید مدرس(ره)  کاشمر عیادت کردند.
به گزارش وب دا،خادمان بارگاه رضوی همزمان با فرا رسیدن سالروز میلاد هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت با زمزمه ذکر «رضا رضا جانم» و قرائت اشعار در وصف ولی نعمت خراسانی ها، حال و هوایی معنوی در بخش های مختلف بیمارستانی ایجاد کردند و بیماران، همراهان و پرسنل بیمارستان نیز با زیارت پرچم سبز متبرک بارگاه علی ابن موسی الرضا(ع)، اشک شوق و دلدادگی ریختند.
این مراسم معنوی خادمان حرم مطهر امام مهربانی ها با لباس خادمی و با به همراه داشتن بسته های متبرک بر بالین بیماران حاضر شدند و با تبریک ایام فرخنده و مبارک دهه کرامت، ضمن اهدای بسته های متبرک برای آنان آرزوی صحت و سلامتی کردند. 
همچنین خادمان بارگاه رضوی در ادامه با حضور در بخش زنان و زایمان بیمارستان حضرت ابوالفضل(ع) بنا به درخواست مادرانی که تازه صاحب فرزند شده بودند، در راستای عمل به سیره نبوی با در آغوش گرفتن نوزادان اذان و اقامه را در گوش نوزادان تازه متولد شده، قرائت کردند.

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار