با مشارکت خیران نمازخانه بیمارستان حضرت ابوالفضل(ع) کاشمر افتتاح شد

  • PDF

با حضور حجت الاسلام والمسلمین سید محمود طباطبایی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی مشهد، امام جمعه، فرماندار، فرماندهی سپاه، معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری و جمعی از مسئولین شهرستان کاشمر نمازخانه خیر ساز بیمارستان حضرت ابوالفضل(ع) کاشمر افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش وب دا،  مدیر شبکه بهداشت و درمان کاشمر در آیین افتتاح این نمازخانه خیر ساز، نبود فضای مناسب برای اقامه نماز در بیمارستان حضرت ابوالفضل(ع) کاشمر را از دغدغه‌های جدی پرسنل و مراجعه کنندگان دانست و گفت: احداث نمازخانه در این مرکز درمانی یک نیاز ضروری بود که با اقدام نیک و خداپسندانه خیر کاشمری حاج حسن کریمی مرندیز محقق شده است.

دکتر محمد جوادیزدانی گفت: این مجموعه فرهنگی و مذهبی با زیربنای ۱۰۰ مترمربع شامل نمازخانه، آبدارخانه و سرویس بهداشتی با هزینه‌ای بالغ بر یکصد میلیون تومان احداث شده است.

وی خاطرنشان کرد: بنای ساختمان طوری طراحی شده که امکان ساخت طبقه دوم برای اسکان همراهان وجود دارد که با جذب کمک های خیران  این اقدام هم انجام می‌شود.

وی ضمن تقدیر ازخیر این بنای مذهبی در محیط بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) کاشمر گفت: این نمازخانه  به یادبود مرحوم هاشم کریمی مرندیز فرزند خیرنیک اندیش ساخته شده است وتا زمانی که این بنا اقامه نماز در آن برپا شود ثواب آن نثار بازماندگان این خیرگرانقدر و فرزند مرحومشان خواهد شد.

در پایان مراسم به پاس تقدیر از این اقدام نیک لوح سپاسی از سوی مدیر شبکه بهداشت و درمان کاشمر با حضور مسئولین شهرستان به حاج حسن کریمی  اهدا گردید.

شایان ذکر است: با حضور فرماندار، فرماندهی سپاه ،معاونت سیاسی اجتماعی فرمانداری خانواده خیر این بنا و دیگر مسئولان شهرستان کاشمر، اولین نمازجماعت در این نمازخانه، به امامت حجت الاسلام دکتر سید محمد طباطبایی مسئول دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی مشهد اقامه شد.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار