کمک 255 میلیون ریالی خیر سلامت به شبکه بهداشت و درمان کاشمر

  • PDF
 khayer.jpeg - 4.77 کیلو بایتمدیر شبکه بهداشت و درمان کاشمر از کمک 255 میلیون ریالی خیر سلامت به منظور خرید تجهیزات پزشکی خبر داد.

به گزارش وب دا، دکتر محمد جواد یزدانی اظهار کرد: فرزندان شادروان حاج سید اکبر طباطبایی از خانواده های نیک اندیش شهرستان کاشمر در اقدامی خداپسندانه هزینه مراسم ترحیم مادر شان را ، صرف خرید تجهیزات پزشکی جهت بیمارستان حضرت ابوالفضل(ع) کاشمر کردند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان کاشمر ضمن تقدیر و تجلیل از این کار خداپسندانه افزود: خانواده نیک اندیش این مرحومه، با توجه به نیاز و اولویت بندی حوزه سلامت شهرستان، یک دستگاه سدیمان ریدر جهت آزمایشگاه بیمارستان حضرت ابوالفضل(ع) شهرستان کاشمر خریداری و به این بیمارستان اهدا کردند.

دکتر یزدانی خاطر نشان کرد: این خانواده نیک اندیش همچنین درگذشته هزینه مراسم ترحیم پدر مرحوم شان را نیز صرف خرید تجهیزات پزشکی واهدا به حوزه سلامت نموده بودند.

رئیس مجتمع آموزش عالی سلامت شهرستان کاشمر خاطر نشان کرد: خوشبختانه در شهرستان کاشمر فرهنگ برگزاری مراسم ترحیم بسیار نیکو تغییر یافته  و مرسوم شده که هزینه های مراسم ترحیم، صرف امور خیر شود و با این کار باقیات صالحاتی برای آخرت درگذشتگان ساخته می شود.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار