اختصاص امتیاز ویژه در بیست وهفتمین دوره جشنواره دانشجوی نمونه

  • PDF

فرآیند نام نویسی در بیست و هفتمین جشنواره دانشجوی نمونه، که از دهم مهر ماه آغاز شده تا ۲۴ مهرماه ادامه خواهد داشت.

مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی مشهد در گفتگو با وب دا با بیان اینکه جشنواره دانشجوی نمونه هر ساله به صورت مشترک بین وزارت بهداشت و وزارت علوم و با شرکت دانشجویان واجد شرایط  برگزار می‌گردد اظهارداشت:  این جشنواره  با هدف ایجاد الگوی مناسب دانشجویی، ایجاد مراتب معنوی و تشویق دانشجویان به فعالیت مستمر در عرصه های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی برای افزایش تحرک و شادابی اجتماعی و شناسایی استعداد های برتر علمی و فرهنگی بین دانشجویان صورت می پذیرد.

دکتر محمد اسماعیل زاده در ادامه افزود: در دوره جاری دانشجویانی که شرایط شرکت در این جشنواره را دارند می توانند با مطالعه دقیق آئین‌نامه جشنواره دانشجویان نمونه، ثبت ‌نام خود را از طریق سامانه اختصاصی وزارت بهداشت به نشانیnemoneh.behdasht.gov.ir  انجام داده و نسبت به ارسال مدارک خود اقدام کنند.

مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی مشهد خاطر نشان کرد: نام نویسی جشنواره دانشجوی نمونه در دو مرحله دانشگاهی و کشوری انجام می‌شود که داوری مرحله دانشگاهی از اوایل آبان ماه جاری آغاز و به مدت دو هفته به طول می‌انجامد و در نهایت با معرفی برگزیدگان دانشگاهی به دبیرخانه مرکزی در وزارت بهداشت، آثار برگزیده به مرحله کشوری راه می‌یابند. داوری آثار راه یافته  به مرحله کشوری نیز  از نیمه دوم آبان ماه سال جاری آغاز می‌شود و با انتخاب برگزیدگان بیست و هفتمین دوره از جشنواره دانشجوی نمونه، وارد مرحله نهایی خود که تقدیر از دانشجویان نمونه برگزیده است، خواهد شد.

دکتر اسماعیل زاده در خصوص جوایز این دوره از جشنواره افزود: طبق مصوبات شورای سیاستگذاری جشنواره، برگزیدگان کشوری این دوره علاوه بر دریافت هدیه نقدی ویژه، از امکان ادامه تحصیل بدون آزمون (برای برگزیدگان مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد) و تامین هزینه فرصت مطالعاتی (برای برگزیدگان مقطع دکتری) و معرفی برگزیدگان جهت عضویت در بنیاد ملی نخبگان، نیز برخوردار خواهند شد که منحصر به فرد است.

وی در پایان از کلیه دانشجویان مقاطع مختلف دانشگاه خواست با ثبت نام سریع و حضور در این جشنواره از مزایای این امکان کشوری برخوردار شوند.

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.