تشکیل ستاد گرامیداشت دهه مبارک فجر در دانشگاه علوم پزشکی مشهد

  • PDF

ستاد گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در دانشگاه علوم پزشکی مشهد تشکیل شد.

دبیر ستاد گرامیداشت دهه مبارک فجر دانشگاه علوم پزشکی مشهد در گفتگو با وب دا اظهار کرد: امسال با توجه به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، خدماتی که در این دوران در حوزه های مختلف رفاهی، آموزشی، اقتصادی، علمی و توسعه ای به اجرا در امده است با ارائه امار مقایسه ای نسبت به پیش از انقلاب اسلامی و با دیگر کشورهای هم ردیف ایران انعکاس داده می شود.

دکتر حسین خوبان با بیان اینکه در تمامی واحدهای زیر پوشش ستاد گرامیداشت دهه مبارک فجر ایجاد و نسبت به برگزاری برنامه های ویژه این ایام اقدام می شود خاطر نشان کرد: برپایی نمایشگاه ها، تقدیر از خانواده های معظم شهدا، برگزای مسابقات ورزشی در 12 رشته با عنوان جام فجر، برگزاری نشست های خبری و اعزام تیم های بهداشتی و درمانی به مناطق کم برخوردار در قالب گروه های جهادی از جمله برنامه های این دهه در دانشگاه به شمار می رود.

وی تصریح کرد: در طول چهل سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی خدمات گسترده ای در حوزه بهداشت، درمان، آموزش و توسعه انجام شده و این امر موجب ارتقاء شاخص های بهداشتی و درمانی کشور شده است.

جلسه ستاد دهه فجر دانشگاه

جلسه ستاد دهه فجر دانشگاه

جلسه ستاد دهه فجر دانشگاه

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار