قدردانی مدیر عامل سازمان آتش نشانی مشهد از رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد

  • PDF

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد از رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد که در حادثه غم انگیر و تاسف بار آتش سوزی ساختمان پلاسکو و شهادت جمعی از آتش نشانان، با پرسنل این سازمان ابراز همدردی نموده بود، قدردانی کرد.

به گزارش وب دا، آتشباد دوم حسین جعفری در نامه ای که به دکتر مهرابی بهار رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد ارسال نموده آورده است،"هر آنچه که خداوند بزرگ مقدر فرماید، هیچ بنده ای را توان تفسیر آن نیست و بر آنچه که حکمت تعالی اش تعلق می گیرد؛ هیچکس را جرات تعبیر و تعدیل نمی باشد. لذا بر آنچه که می دهد شاکریم و بر آنچه باز پس می گیرد صبر می کنیم.

حادثه غم انگیز و تاسف بار آتش سوزی و فروریختن ساختمان پلاسکو تهران و شهادت مظلومانه و ایثارگرانه جمعی از پرسنل از خود گذشته و دریادل آتش نشان، غمی بزرگ بر دل های تمامی ما نهاد.

آتش نشانانی که با صحه گذاشتن بر این قسم که یا جان انسانی را نجات دهند و یا خود فدای انسانیت شوند، پرکشیدند و آسمانی شدند.

در این میان قدرشناسی و ابراز همدردی شما عزیزان که بیانگر یک همبستگی عمیق اجتماعی، ملی و عاطفی است التیام بخش این درد عظیم و جانکاه است."

آتشباد دوم حسین جعفری در این پیام از رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد که با ابراز لطف و محبت خود به خانواده بزرگ و فداکار آتش نشانان ،بار این اندوه بزرگ را کاسته ، سپاسگذاری نموده است.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.