دعوت رييس دانشگاه علوم پزشکي مشهد براي حضوري گسترده در راهپيمايي يوم الله ۲۲ بهمن

  • PDF

رييس دانشگاه علوم پزشکي مشهد در پيامي فرا رسيدن سالروز پيروزي شکوهمند انقلاب اسلامي را تبريک و از قشرهاي مختلف مردم به ويژه جامعه دانشگاهي خراسان رضوي خواسته است در راهپيمايي يوم الله ۲۲ بهمن حضوري با صلابت و گسترده داشته باشند.

به گزارش وب دا، دکتر مصطفي مهرابي بهار در اين پيام آورده است: یوم الله ۲۲ بهمن یادمان حماسه پیروزی، روز استحکام پایه‌های انقلاب، روز تجدید میثاق با آرمانهای حضرت امام (ره)، روز بیعت مجدد با رهبر معظم انقلاب و روز ادای احترام به مقام شامخ شهدای سرافراز و همه ایثارگرانی است که در پیروزی انقلاب و حفظ دستاوردهای آن، مشارکت داشته‌اند.

در يوم الله ۲۲ بهمن، همدلی و اطاعت از ولایت در ایران اسلامی تبلور مي يابد و زنان و مردان شریف این سرزمین، جلوه های ناب تبعیت از فرامین الهی را متجلی مي سازند.

رييس دانشگاه علوم پزشکي مشهد ضمن تبريک سي و هشتمین سالروز پيروزي شکوهمند انقلاب اسلامي تاکيد کرده است:امسال نیز در روز بیست و دوم بهمن ماه، دانشجویان آگاه، اساتید فرهیخته و کارکنان خدوم دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني در سراسر استان خراسان رضوي همگام با سایر قشرهاي مختلف مردم شریف و انقلابی ایران اسلامی، با گامهایی استوار، مصمم و پرخروش در صفوفی به هم پیوسته در راهپیمایی باشکوه و سراسری گرامیداشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی شرکت خواهند کرد و بار دیگر وحدت، اقتدار و عزم ملی را برای پاسداشت دستاوردهای انقلاب به جهانیان نشان خواهند داد.

گفتني است: ستاد گراميداشت دهه مبارک فجر در اطلاعيه اي : ميدان بسيج (فلکه برق) درب اصلي شرکت برق ، ساعت  9  صبح را به عنوان ميعادگاه دانشگاهيان دانشگاه علوم پزشكي مشهد براي خلق حماسه اي ماندگار اعلام کرده است.

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.