تاکید رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد بر تکریم ارباب رجوع

  • PDF

رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد بر تکریم بیشتر ارباب رجوع تاکید کرد و اظهار داشت: مردم به عنوان ولی نعمتان ما محسوب می شوند و رضایت و خرسندی آنان به عنوان یک اصل در برخورد با ارباب رجوع باید مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش وب دا، دکتر مصطفی مهرابی بهار در نشست سالانه مدیران دانشگاه علوم پزشکی مشهد با تبریک میلاد با سعادت حضرت زهرا (س) و عید باستانی نوروز خاطر نشان کرد: تکریم ارباب رجوع امری بسیار مهم به شمار می رود و این مسئله باید در سال آینده بیشتر به آن توجه شود.

وی دقت و وسواس خاص بر روی اسناد مالی را از دیگر موارد مورد تاکید عنوان کرد و از مسئولان واحدهای زیر پوشش دانشگاه خواست در سال آینده اسناد مالی را با دقت بسیار بالا آماده و بموقع به معاونت توسعه مدیریت و منابع ارسال نمایند.

دقت در خریدها و عقد قرار دادها از دیگر مواردی بود که رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد به آن تاکید کرد و اظهار داشت: باید به گونه ای در این حوزه عمل شود که کوچکترین مشکل مالی در این زمینه ایجاد نشود.

در این نشست معاونین؛ روسای مراکز بهداشتی درمانی و روسای دانشکده ها، و جمعی از مدیران به بیان سوالات، درخواست ها و مشکلات حوزه خود پرداختند.

همچنین دکتر بدیعی مشاور رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد گزارشی از اقدامات انجام شده در یک سال اخیر در معاونت های مختلف دانشگاه را ارائه داد. 

علاقمندان برای دریافت تصاویر این همایش می توانند به اینجا مراجعه کنند.