پیام تبریک رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد به مناسبت عید باستانی نوروز

  • PDF

 "یا مقلب القلوب والابصار، یا مدبرالیل والنهار، یا محول الحول والاحوال، حول حالنا الی احسن الحال"

رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد در پیامی فرارسیدن نوروز باستانی و آغاز فصل بهار را به خانواده بزرگ دانشگاه تبریک گفت. 

دکتر مهرابی بهار در این پیام آورده است:

یا مقلب القلوب و الابصار  یا مدبر اللیل و النهار  یا محول الحول و الاحوال  حول حالنا الی احسن الحال

نوروز باستانی کهن ترین جشن گیتی و رشته پیوند نسل های گذشته و حال است که با آموزه های اسلامی تحکیم یافته و همواره بازگشت به زیبائی و خوبی را برای اقوام و فرهنگ های مختلف این مرز و بوم به ارمغان آورده است.

خداوند مهربان و بزرگ را سپاسگزاریم در سالی که توسط رهبر حکیم و فرزانه انقلاب به نام"اقتصاد مقاومتی ،اقدام و عمل" نام گذاری گردید، خانواده بزرگ نظام سلامت  توانست با کوششی فزاينده برای رسیدن به اهداف عالیه خود در جهت سیاست های توسعه عدالت در سلامت، اعتلای علمی و فرهنگی، رشد و بالندگی تحقیقات و فناوری و ارتقاء خدمت رسانی به آحاد جامعه گام های بلندی بردارد و به موفقیت های چشمگیری دست یابد.

افزوده شدن تخت های بستری و ویژه و اجرای پروژه هایی همچون بلوک های زایمانی،کلینیک های ویژه، توسعه خدمات بهداشتی و درمانی، ادامه اجرای برنامه تحول نظام سلامت در حوزه درمان، بهره مندی ساکنان مناطق کم برخوردار و حاشیه نشین شهر مشهد از خدمات بهداشتی فعال، گسترش کلینیک های تخصصی و درمانی،تثبیت جایگاه دانشگاه در رتبه بندی های پژوهشی و علمی و اجرای موفق برنامه تحول در آموزش و نوآوری، نمونه ای از دستاوردهای درخشانی است که با همت و تلاش شما عزیزان میسر شده است.

برخود لازم می دانم از زحمات ارزشمندتان در سال 1395 قدردانی نموده و از خداوند متعال، سالی سرشار از بهروزی و موفقّیت و ایّامی نیک و پربار را برای خانواده بزرگ دانشگاه، مسئلت نمایم. امیدوارم سال1396، با انسجام کاری بیشتر و همدلی و همفکری و هم افزائی به اهداف متعالی نظام سلامت در راستای تامين، حفظ و ارتقاء سلامت آحاد مجاوران و زائران بارگاه منور حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) و صيانت از منابع مالي نظام سلامت دست یابیم.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.