مدیر سلامت زائران استان، آغاز سال جدید را به خانواده بزرگ دانشگاه تبریک گفت

  • PDF

آغاز فعالیت ستاد خدمات سفر در دانشگاه علوم پزشکی مشهد  دبیر کمیته بهداشت و محیط زیست خدمات سفر استان فر طی پیامی از خانواده و پرسنل دانشگاه علوم پزشکی مشهد به دلیل ارائه خدمات شبانه روزی به مردم در ایام عید نوروز تشکر و آرزوی سالی پر از برکت، سلامتی و آرامش برای خانواده دانشگاه علوم پزشکی مشهد داشت.

دکتر سید مرتضی احتشام فر در گفت و گو با وب دا، گفت: تعداد مسافرین بسیاری در سال جدید به مشهد مشرف می شوند و در این میان یکی از دستگاه هایی که بسیار حساس و ضرورت دارد تا آمادگی کامل در خدمت رسانی به زائران را داشته باشد حوزه سلامت است.

مشاور اجرائی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد، گفت: هر ساله از ماه ها قبل برنامه ریزی های با انجام  نشست های مختلف در معاونت درمان، بهداشتی و حوزه های دانشجویی صورت می گیرد تا برنامه های لازم  در ایام تعطیلات جهت ارائه خدمات درمانی و بهداشتی مناسب به زائران صورت گیرد.

مدیر سلامت زائران استان تصریح کرد: رئیس دانشگاه همه ساله از بخش های درمان و بهداشت دانشگاه بازدید تا آمادگی لازم قسمت های مختلف را سنجیده و توصیه های لازم به پرسنل جهت خدمت رسانی به بیماران صورت می گیرد.

دبیر کمیته بهداشت و محیط زیست خدمات سفر استان بیان داشت: به لطف خدا در سال جاری با توجه به تمهیدات صورت گرفته در نهادهای مختلف سوانح رانندگی کمتر و مراجعات به بیمارستان تروما از جمله امدادی بسیار کمتر بوده است و در حالی که در ساعات نخست سال جدید، بخش اورژانس بیمارستان شهید کامیاب خالی از بیمار است.

وی تاکید کرد: در بحث بهداشت محیط نیز مشهد تلاش های بسیار خوبی را ارائه داده است و در عرصه های بسیاری پیشگام بوده است به عنوان مثال شیر پاستوریزه برای اولین بار در آب میوه فروشی های مشهد توزیع و از بروز بیماری های بسیاری در این ایام پر تردد کاسته شده است.

دبیر کمیته بهداشت و محیط زیست خدمات سفر استان ابراز داشت: اخیرا در اقدامی از سوی معاونت بهداشتی وزارت بهداشت و با پیگیری معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مشهد دستگاه هایی وارد شده است که اجازه می دهد نمونه گیری میکروبی از مواد غذایی در همان محل انجام و دستورات لازم را کارشناس در همان مکان صادر کنند.

دکتر احتشام فر سال جدید را به تمامی مردم ایران تبریک گفت و بیان داشت: سال نو را به همه ملت و مردم ایران به ویژه همکاران خود در دانشگاه علوم پزشکی مشهد و جامعه بهداشت و درمان کشور تبریک می گویم.

مدیر سلامت زائران استان تصریح کرد: این افراد در ایامی که دیگران در مسافرت هستند کار مضاعف کرده و به جای حضور در کنار خانواده و استفاده از ایام تعطیل خانواده خود را رها کرده و به انجام خدمت مشغول هستند.

مشاور اجرایی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد خاطر نشان کرد: اگر خانواده پرسنل دانشگاه از فرزندان و عزیران خود حمایت نکنند این امکان وجود نخواهد داشت و من از همین جا از همه تشکر و سعادت دنیوی و اخروی را برای این عزیزان آرزومندم.

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.