بیانیه دانشگاه علوم پزشکی مشهد برای حضور در انتخابات

  • PDF

دانشگاه علوم پزشکی مشهد با صدور بیانیه ای،عموم دانشگاهیان خراسان رضوی را برای حضور باشکوه و پرشور در انتخابات ۲۹ اردیبهشت ماه دعوت کرد.

به گزارش وب دا، در این بیانیه آمده است؛ امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به پشتوانه ی همبستگی و همراهی آحاد مردم با نظام اسلامی به عنوان مردم سالار‌ترین نظام دینی در جهان، ترکیب زیبایی از جمهوریت و اسلامیت که یادگار امام خمینی‌(ره) است را به رخ جهانیان کشیده است.

انتخابات نماد مردم سالاری دینی است و مشارکت و حضور حداکثری در این امر خطیر نشان از هوش بالای سیاسی یک جامعه و آگاهی آنها بر نقش تاثیرگذار هر فرد در سرنوشت کشور دارد.

29 اردیبهشت ماه ۱۳۹۶ روز حماسه آفرینی و تلاش مجدد هر ایرانی برای نشان دادن شکوه و اقتدار کشور عزیزمان در صحنه های بین المللی است و برگ زرین دیگری از کتاب سترگ تاریخ پرافتخار ایران اسلامی توسط مردم فهیم این مرزو بوم رقم خواهد خورد.

خدا را شاکریم که ملت بزرگ ایران و به ویژه دانشگاهیان به عنوان قشر فرهیخته کشور، همواره درمقاطع حساس و سرنوشت ساز، فارغ از هرگونه گرایش سیاسی، با حضور پرشور در پای صندوق‌های رای، نماد وحدت و یکپارچگی ملت ایران را به رخ کشیده‌اند و نشان داده اند که نسبت به سرنوشت خود و کشور حساس هستند.

خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی مشهد و عموم دانشگاهیان آگاه و با بصیرت خراسان رضوی، با حضور پرشور خویش در انتخابات، بار دیگر افتخار دیگری را رقم خواهند زد تا مسیر آبادانی و اعتلای این خاک پر گهر، هموارتر و پرشتاب تر گردد.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار