پیام تسلیت سرپرست دانشگاه به بازماندگان زمین لرزه غرب کشور و اعلام آمادگی برای پذیرش مصدومان

  • PDF

 سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مشهد در پیامی ضمن عرض تسلیت به بازماندگان زمین لزره استان های غرب کشور، آمادگی این دانشگاه را برای پذیرش  مصدومان و هر گونه کمک و همراهی در این زمینه اعلام کرد.

به گزارش وب دا، دکتر محمد رضا دارابی در این پیام آورده است، خبر وقوع زمین لرزه و جان باختن جمعی از هموطنان عزیزمان موجب تاسف و تاثر گردید، اگر چه فقدان عزیزان سفر کرده در این امتحان بزرگ، سخت و طاقت فرساست، اما بی گمان، حکمت خداوند در حوادث ناگوار، برای مؤمنین که به بشارت پروردگار بر صابرین یقین دارند و در گریز از دامان مصائب ناگوار به ریسمان الهی چنگ می زنند، موجب تحکیم ایمان و تفکر در ذات فانی و ناپایدار دلبستگی های مادی جهان می گردد.

دکتر دارابی به نمایندگی از خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی مشهد ضمن عرض تسلیت و ابراز همدردی با همه داغداران و آسیب دیدگان این حادثه دردناک،اعلام نموده است این دانشگاه با تمام ظرفیت آمادگی ارائه خدمات درمانی و انتقال مصدومان و هر گونه کمک و همراهی در این زمینه را دارد.

از خداوند سبحان برای در گذشتگان آمرزش و مغفرت و برای مجروحان و مصدومان شفای عاجل و کامل و برای بازماندگان صبر مسئلت می نمایم.


 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.