دیدار اعضای انجمن پزشکان عمومی مشهد با سرپرست دانشگاه

  • PDF

اعضای انجمن پزشکان عمومی مشهد با سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مشهد دیدار کردند.

به گزارش وب دا، در این دیدار که جمعی از اعضای انجمن پزشکان عمومی مشهد حضور داشتند بر اصل وحدت و همدلی بین پزشکان عمومی و پزشکان متخصص و دیگر ارکان حوزه سلامت در حوزه های مختلف تأکید شد.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مشهد نیز ضمن آشنایی با فعالیتهای انجمن از دغدغه ها و خواسته های اعضای حاضر درجلسه نیز مطلع شد.

دکتر دارابی با تأکید بر اهمیت جایگاه پزشکی در بین حرف دیگر جامعه، اجر و پاداش طبابت را در نزد خداوند بسیار زیاد و با ارزش دانست و گفت: شاید کمتر حرفه ای باشد که در نزد خداوند متعال تا این حد مهم و دارای اجر و پاداش است و ما پزشکان میبایست بابت این نعمت که همانا خدمت به بیماران و آسیب دیدگان است، همیشه شکرگزار باشیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: با اینکه پزشکی عمومی در حقیقت زیربنای طبابت محسوب میشود، اما باید قبول کنیم که متأسفانه مسائل اقتصادی ـ اجتماعی جامعه بزرگ پزشکان عمومی مغفول مانده است.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مشهد ضمن مقدس خواندن حرفه پزشکی در بین آحاد جامعه افزود: ما هیچوقت نباید اجازه بدهیم مسائل مالی باعث آلودگی این حرفه شود و همگی باید تلاش کنیم تا جامعه پزشکی بتواند هرچه زودتر به جایگاه و اهداف اصلی خود برسد.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.