پنجاه و دومین نشست هیات امنا دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار می شود

  • PDF

پنجاه و دومین نشست هیات امنای دانشگاه علوم پزشکی مشهد با محوریت حسابرسی سال 95 دانشگاه برگزار می شود.

به گزارش وب دا، این نشست با حضور دکتر امین لو مشاور وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی، نمایندگان معاونین وزیر بهداشت، دکتر مرندی رییس فرهنگستان علوم پزشکی و عضو هیات امنا دانشگاه، دکتر دارابی سرپرست دانشگاه و دیگر اعضای هیات امنا، 25 آذر برگزار می شود.

رییس دبیر خانه هیات امنای دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار داشت: در این نشست علاوه بر حسابرسی سال 95 دانشگاه، پیشنهادهایی برای تصویب در هیات امنا ارائه خواهد شد.

دکتر سید جواد حسینی، آیین نامه ساختار تشکیلات دانشگاه، آیین نامه مشاغل کارکنان دانشگاه، دریافت مجوز برای پیگیری ساخت بیمارستان گلبهار و تصویب هشت شرکت دانش بنیان را از جمله پیشنهادات در این نشست برشمرد.

وی افزود: در این نشست پیشنهاد تبدیل امور بین الملل به معاونت بین الملل دانشگاه ارائه خواهد شد که در صورت تصویب 30 درصد از ظرفیت دانشگاه به امور بین الملل اختصاص خواهد یافت.

رییس دبیرخانه هیات امنا دانشگاه علوم پزشکی مشهد خاطر نشان کرد: در این نشست در خصوص تعرفه های دندانپزشکی تحت بیهوشی کودکان که در بیمارستان دکتر شیخ ارائه می شود نیز تصمیم گیری خواهد شد.

دکتر حسینی افزود: همچنین در این نشست پیشنهاد ایجاد پردیس علم و فناوری و سلامت در پژوهشکده بوعلی برای تصویب ارائه خواهد شد. 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.