هیات امنا یکی از ارکان مهم تصمیم گیری در دانشگاه به شمار می رود

  • PDF

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار داشت: هیات امنا یکی از ارکان مهم تصمیم گیری در دانشگاه ها به شمار می رود.

به گزارش وب دا، دکتر محمد رضا دارابی در حاشیه پنجاه و دومین نشست هیات امنا خاطر نشان کرد: نشست هیات امنا دانشگاه علوم پزشکی مشهد به صورت فصلی و با حضور مسئولانی از وزارت بهداشت و اعضای هیات رییسه به منظور بحث و تبادل نظر در خصوص برنامه های دانشگاه و تصویب آنها برگزار می شود.

وی با بیان اینکه در این نشست 20 دستور کار ارائه شد که از این تعداد 13 مورد به تصویب رسید اظهار امیدواری کرد، مصوبات این نشست در راستای ارتقاء حوزه های آموزشی، پژوهشی، درمانی، دانشجویی و فرهنگی و غذا و دارو موثر باشد.

رییس دبیر خانه هیات امنای دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار داشت: در این نشست علاوه بر حسابرسی سال 95 دانشگاه، پیشنهادهایی برای تصویب در هیات امنا ارائه شد.

دکتر سید جواد حسینی، آیین نامه ساختار تشکیلات دانشگاه، آیین نامه مشاغل کارکنان دانشگاه، دریافت مجوز برای پیگیری ساخت بیمارستان گلبهار و تصویب هشت شرکت دانش بنیان ،تبدیل امور بین الملل به معاونت بین الملل دانشگاه تصمیم گیری در خصوص تعرفه های دندانپزشکی تحت بیهوشی کودکان در بیمارستان دکتر شیخ  و ایجاد پردیس علم و فناوری و سلامت در پژوهشکده بوعلی را از جمله پیشنهادات در این نشست برشمرد.

این نشست با حضور دکتر امین لو مشاور وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی، نمایندگان معاونین وزیر بهداشت، دکتر مرندی رییس فرهنگستان علوم پزشکی و عضو هیات امنا دانشگاه، دکتر دارابی سرپرست دانشگاه و دیگر اعضای هیات امنا، برگزار شد.

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.