پیام تسلیت رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد در پی پرواز شهادت گونه 32 خدمه نفتکش سانچی

  • PDF

رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد در پیامی با اشاره به حادثه جانکاه و دردناک جان باختن مظلومانه و شهادت‌گونه 32 نفر از بهترین فرزندان برومند این سرزمین، این ضایعه تأسف انگیز را به عموم ملت ایران و به ویژه به خانواده‌های شریف و عزادار آنان تسلیت گفت.

به گزارش وب دا، دکتر محمد رضا دارابی در این پیام آورده است؛ ضایعه دردناک جان باختن شهادت گونه کارکنان نفتکش سانچی؛ خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی مشهد را همانند ملت ایران عزادار ساخته است و ما اکنون داغدار همه این قهرمانانیم.

ملت بزرگ ایران هیچگاه تلاش و  خدمات فرزندان سخت کوش و گمنامی که در راه تامین منافع  ایران عزیز و حضور سربلند در عرصه مبادلات جهانی، سختی‌های بسیاری را در تمامی سال‌های گذشته و در طول خدمت فداکارانه خود به جان خریدند و اینک، در میان شعله‌های آتش، جاودانه شدند  فراموش نخواهد کرد.

بی‌گمان درد و آلام خانواده‌های عزادار بزرگتر از آن است که در وصف بگنجد و کلمات تسلی‌بخش دل‌‌‌‌های بی‌قرارشان باشد.

اینجانب به نمایندگی از خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی مشهد؛  ضمن ابراز تالم و تاسف عمیق نسبت به جان باختن شهادت گونه کارکنان نفتکش سانچی، این ضایعه دردناک را به ملت شریف ایران، خانواده های داغدار و همکاران این عزیزان تسلیت گفته و برای آنان علو درجات و برای عزیزانشان صبر و اجر مسالت دارم.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.