پیام رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد به مناسبت عید باستانی نوروز

  • PDF

رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد در پیامی فرا رسیدن عید باستانی نوروز و بهار طبیعت را به خانواده بزرگ دانشگاه تبریک گفت.

به گزارش وب دا، دکتر محمد رضا دارابی در این پیام آورده است، سپاس خدای  را  که بار دیگر ، فرصت دیدار بهار را با هزاران نقش و نگار فراهم کرد.

امیدوارم در این نوسازی طبیعت و  لحظات شیرین شکوفایی ، با شادمانی، قلب‌هایمان را پر از محبت، طراوت و مهربانی کنیم و هم دل و هم گام؛ روزهای روشن آینده را به برکت «حول حالنا الی احسن الحال» رقم زنیم.

امیدوارم با رستاخیز زمین و رستن و شکفتن سبزه و گل بر دامن طبیعت، دل و جان شما نیز، حیاتی تازه را تجربه کند.

استادان فرهیخته، دانشجویان ارجمند، همکاران گرامی، دانش آموختگان عزیز

اینجانب ضمن ابراز قدردانی قلبی به پاس یکسال تلاش و کوشش صادقانه ، فرا رسیدن سال نو را از طرف خود و اعضاء محترم هیات رئیسه دانشگاه صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نموده، سلامتی و توفیق روزافزون جمیع تلاشگران عرصه سلامت را از درگاه حضرت دوست مسالت می نمایم و سال 1397 را موعد تفسیر توفیقات بیشتر و وصول به اهداف عالی در خدمت به جامعه برای شما مسئلت می‌نمایم.

خداوند سبحان را سپاسگزاریم در سالی که گذشت، شاهد تداوم، استمرار و پيشرفت نظام سلامت بوديم و با تلاش ها و زحمات بي دريغ جامعه دانشگاهي علوم پزشکي  مشهد و خانواده بزرگ سلامت و مساعدت های مسئولان محترم اجرایی استان علاوه بر برداشتن گام هاي موثر در مسير دستيابي به اهداف عاليه دانشگاه در حوزه هاي مختلف آموزشي، پژوهشي، فرهنگي و عمراني،دستاوردهاي ارزشمندي  براي مردم استان رقم خورد.

امید است با  استعانت از ذات لایزال الهی و در سایه توجهات حضرت بقیه الله الاعظم مهدی موعود (عج) با پیروی از رهبری های حکیمانه رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی  با بهره گیری از توانمندی های شایسته خویش و در مسیر خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی پیروز و سر بلند باشید.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.