پیام دکتر دارابی رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد به مناسبت روز داروساز

  • PDF

رييس دانشگاه علوم پزشکي مشهد در پيامي فرا رسيدن پنجم شهريور، سالروز بزرگداشت محمدبن زكرياي رازي طبيب، شيميدان و داروساز بزرگ مسلمان ايراني را به جامعه داروسازان خراسان رضوي تبريک گفت.

به گزارش وب دا، دکتر دارابی در اين پيام آورده است: ضرورت دارو و داروسازی و نقش آن درتامین سلامت بیماران اهمیت و جایگاه ویژه ای دارد؛ این خود بهانه ای است تا همت والای این قشر دیگربار ،ستوده شود. فراموش نمی کنیم در شرایط کنونی این عزیزان با عزم مثال زدنی در خودکفایی تولیدات دارویی باعث اعتبار این حوزه در سطح جامعه شده اند.

موفقیت های بزرگی در کارنامه اعضاء هيات علمي گروه داروسازي دانشگاه علوم پزشکي مشهد درج گردیده ، ازجمله موفقیت های حوزه پژوهش ؛ کسب دو مقام شامخ ،نخستین استاد ممتازی دانشگاه علوم پزشکی ویژه دو استاد دانشکده ، کسب رنکینگ یک درصد دانشمندان پر استناد برتر اول تا چهارم ونیزقرار گرفتن دانشگاه علوم پزشکی مشهد در رتبه بندی شانگهای در شاخه داروسازی از 151 تا 200، و همچنین از افتخارات دیگر،در حوزه فناوری نیز راه اندازی 4 شرکت دانش بنیان وارائه 5 محصول دارویی به بازار کشور تنها گوشه اي از تلاش و همت بلند اعضاء هيات علمي گروه داروسازي دانشگاه علوم پزشکي مشهد است.

اينجانب ضمن تبريک مجدد روز داروساز، موفقيت‌هاي روزافزون جامعه ارجمند داروسازي را در نيل به هدف بزرگ مرجعيت علمي و رفع نيازهاي جامعه از خداوند متعال خواستارم.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.