رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد درگذشت مادر چهار شهید را تسلیت گفت

  • PDF

رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد در پیامی درگذشت مادر شهیدان خراسان'آبره'  را به خانواده معظم این مرحومه به بویژه خواهر شهیدان خانم فریده آبره که از پرسنل بیمارستان قائم(عج) می باشد، تسلیت گفت.

دکتر محمد رضا دارابی در این پیام آورده است، تلاش مومنانه آن بانوی عفیف و پاکدامن که با اقتدا به بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا(س)، در تربیت فرزندانی برومند و انقلابی که برای همیشه در سپهر مقاومت و ظلم ستیزی ملت عظیم الشان ایران می درخشند، الگویی ماندگار و ارزشمند را برای همیشه نزد جامعه زنان این سرزمین به ودیعت نهاده است.

آن مرحومه خالصانه و براي رضايت حق از عزيزترين سرمايه هاي خويش گذشت تا ارواح قدسي آن طائران ملكوت،حافظ و پاسدار نظام و ميهن اسلامي مان باشند.به روح اين سفر كرده و ارواح تابناك فرزندان شهيدش درود مي فرستيم.

اینجانب فقدان آن مادر بزرگوار را تسلیت عرض نموده ، از قادر متعال مسئلت دارم روح پاک  او را در نعیم مقیم با اولیا ء( علیهم السلام )محشور و به همکار ارجمندمان  و بستگان مکرمش عزت و سعادت عنایت فرماید. 

گفتنی است: مراسم سومین روز درگذشت  مرحومه رقیه فیضی مادر شهیدان خراسانس 'آبره'  روز سه شنبه 10 مهر ماه از ساعت 9 الی 11 صبح و 15 الی 17 بعدازظهر در مسجد امام حسن مجتبی(ع) واقع در گلشهر کوی صاحب الزمان خیابان شهید آرمون 30 برگزار می گردد.

رقیه فیضی مادر شهیدان آبره هفتم مهر ماه در سن 78 سالگی بر اثر کهولت سن به فرزندان شهیدش پیوست و هشتم مهر در قطعه صالحین بهشت رضا(ع) مشهد به خاک سپرده شد.

شهیدان غلام عباس(متولد 1350)، محمد صادق (متولد 1353)، محمدحسین (متولد 1356) و عبدالله آبره(متولد 1357) اهل روستای چاهک از توابع شهرستان تربت جام در جنوب شرقی استان خراسان رضوی بودند.این چهار برادر به واسطه عضویت در پایگاه بسیج روستای مرزی چاهک توسط گروهک تروریستی طالبان به اسارت گرفته شده و 26 مهر ماه سال 1376 به شهادت رسیدند.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.