نقش محوری مشارکت مردمي و بين بخشي در ارتقاء سلامت جامعه و توسعه پايدار

  • PDF

قائم مقام رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد در حوزه مشارکت های اجتماعی، سازمان های مردم نهاد و خیریه های سلامت در پیامی ضمن تبریک روز داوطلب آورده است: مشارکت مردمي و بين بخشي در دستیابی به اهداف سلامت جامعه و توسعه پايدار نقش محوري دارد.

به گزارش وب دا، دکتر غلامحسن خدایی در این پیام آورده است،روز جهاني داوطلب ( 5 دسامبر 2018  مصادف با 14 آذر ماه )  فرصتی است برای حمایت و ترغيب رفتار مشارکت طلبانه و فعالیت های داوطلبانه  افراد ، گروهها ، کانون های سلامت ، سازمان های دولتی ، غیردولتی ، سمن های سلامت و موسسات خیریه سلامت ( شورای مشارکت مردمی بیمارستانها ) و ..... که برای تامین مولفه های  اجتماعی سلامت ، کاهش آسیب های اجتماعی ، انسجام سرمایه های اجتماعی  و ارتقای سلامت تلاش می کنند.

در این پیام ضمن تبریک روز جهانی داوطلب به تمامی فعالان این عرصه، از تلاش های تمامی داوطلبان و فعالان عرصه سلامت در راستای دستیابی به جامعه ای سالم و پویا  قدردانی کرد و  از درگاه  ایزدمنان دوام عزت و سلامت ، تداوم حضور و تاثیر ;کلیه فعالان این عرصه را  در راستای دستیابی به اهداف  عالیه سلامتی  را مسئلت نموده است.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.