پیام رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد به مناسبت سالروز بازگشت غرور آفرین آزادگان به میهن اسلامی

  • PDF

پیام رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد به مناسبت روز خبرنگار  رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد در پیامی ضمن تبریک سالروز بازگشت غرور آفرین و سرافرازانه آزادگان به میهن اسلامی آورده است: 26 مرداد یادآور رشادت غیورمردانی است که در راه دفاع از کیان و عزت یک ملت، در برابر سخت‌ترین ناملایمات ایستادگی کردند و دست از آرمان والای خود برنداشتند.

به گزارش وب دا، دکتر محمد رضا دارابی در این پیام آورده است: آزادگان دلاور، گنجینه‏ های ارزشمندی هستند که با الهام از مکتب انسان‏ ساز اسلام و سیره ائمه اطهار توانستند دوران دشوار اسارت را پشت سر نهند و شکوه مقاومت و سرافرازی را بر صحیفه درخشان ایران اسلامی ثبت کنند.

امروز عزت و شرف ملت ايران اسلامي دستاورد مجاهدت دليرمردان و آزادگاني است كه در حساس ترين لحظات تاريخ همچون دژي مستحكم، مردانه و شجاعانه  برای رسيدن به حق و حقيقت و حفظ آن گام برداشتند و در دوران کنونی نيز در عرصه‌هاي گوناگون نظامي، فرهنگي، عمراني و توليد علم و فناوري با حضور فداكارانه، فعالانه و خستگي ناپذير خود، امنيت،آسايش و سرافرازي را در ميهن عزيز اسلامي برقرار و پايدار نموده اند.

اینجانب، ضمن گرامیداشت ۲۶ مرداد ماه سالروز بازگشت آزادگان عزیز و سرافراز به ميهن اسلامي و اداي احترام به ساحت شهداي والامقام و ايثارگران عرصه‌هاي هشت سال دفاع مقدس و روح بلند و ملكوتي حضرت امام خميني (ره)،از درگاه خداوند متعال براي اين عزيزان و خانواده های گرانقدرشان به ویژه آزادگان شاغل در دانشگاه علوم پزشکی مشهد سلامتی و موفقیت در راستای خدمت هر چه بیشتر به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را تحت عنایت خاص حضرت بقیه ا… الاعظم (ارواحنا فداه) مسالت دارم.

 

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.