پیام رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد به مناسبت روز کارمند

  • PDF

پیام رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد به مناسبت روز پزشکرییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد در پیامی ضمن گراميداشت یاد و خاطره شهداي گرانقدر،رجایی و باهنر؛  فرا رسیدن چهارم شهریور ماه ،روز کارمند را به فعالان و سخت کوشان این عرصه تبریک گفت.

به گزارش وب دا، دکتر محمد رضا دارابی در این پیام آورده است؛ اگرامروز دانشگاه علوم پزشکی مشهد توانسته است جایگاه معتبری در مجامع علمی ملی و بین‌المللی کسب کند، بدون شک وام دار  تلاش‌های همکارانی است که به عنوان سرمایه های اصلی دانشگاه با صبوری با ناملایمات کنار آمده  وبا شرافت کاری و مسئولیت پذیری در جهت ارتقاء كيفيت خدمات گام برداشته اند که به حق شایسته تقدیرند ازاین رو سزاوار است امروز را قدر بدانیم و در بزرگداشت مقام ارزشمند و والای کارمندان کشور بکوشیم.

 معتقدم اگر ممارست و سخت‌کوشی شما کارکنان نبود، دستیابی به موفقیت‌های جدید در بخش‌های مختلف میسر نمی‌شد،
پیشرفت هر سازمان به تخصص، تعهد کاری و اخلاقی نیروی انسانی آن وابسته است و بی‌شک نادیده گرفتن کرامت و حرمت چنین سرمایه‌ای برای هر مجموعه‌ای خسارت‌بار خواهد بود.

 اميدوارم با كمك و همكاري همه كاركنان دانشگاه در بهبود كيفيت كليه فعاليتها و جلب رضاي باري‌تعالي موفق‌تر از گذشته حركت نمائيم.

اینجانب فرا رسیدن هفته دولت و روز کارمند را به تمام کارمندان پرتلاش و متعهد کشور تبریک و تهنیت عرض نموده و برای همه شما عزیزان آرزوی سلامتی و توفیق را از درگاه حق تعالی خواستارم.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.


آخرین اخبار

IMAGE
خدمات ایثارگرانه مدافعان سلامت ( پنج شنبه, 08 اسفند 1398 )