پیام رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد به مناسبت روز ملی فوریتهای پزشکی و اورژانس

  • PDF

رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد در پیامی 26 شهریور روز  ملی"فوریت‎های پزشکی و اورژانس" را به تمامی  پرسنل ایثارگر فوریت‌های پزشکی به عنوان پیشگامان عرصه سلامت تبریک گفت.

به گزارش وب دا، دکتر محمد رضا دارابی در این پیام آورده است:

بیست و ششم شهریور ماه فرصتی برای قدردانی از بزرگوارانی است  که سختی‌های بسیار را بر خود و خانواده‎های‎شان هموار می‎کنند تا هموطنان نیازمند و سانحه دیده، در کوتاه‎ترین زمان به مراکز درمانی رسانده شوند و سلامت خویش را بازیابند.

 پرسنل ایثارگر فوریت‌های پزشکی به عنوان پیشگامان عرصه سلامت به صورت شبانه‌روزی در سخت‌ترین شرایط تمام تلاش خود را جهت یاری رساندن به بیماران و مصدومین اورژانس به کار می گیرند و بعنوان سریازان خط مقدم زنجیره درمان از هیچ کوششی فروگذار نمی نمایند.

تلاش صادقانه این جهادگران بی منت  در حوادث ،بلایاو و بیماری های اورژانسی  را ارج نهاده و آرزو می کنم با ایجاد زیر ساختهای مناسب و افزایش سطح آگاهی مردم، شاهد کمترین میزان حوادث و اتفاقات تلخ در کشور و استان عزیزمان باشیم.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره عزیزانی که حین ماموریت و در راه خدمت به هموطنان، جان خویش را فدا کردند، روز ملی «فوریت‎های پزشکی و اورژانس» را به همکاران گران‌قدر و سخت‎کوشم تبریک می‌گویم و از زحمات بی‌شائبه پرسنل محترم اورژانس‌های بیمارستانی و پیش بیمارستانی قدردانی کرده، از خداوند منان، سلامت و سربلندی ایشان و توفیق خدمت بیشتر را خواهانم.

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.