پیام تبریک معاون بهداشت دانشگاه به مناسبت روز جهانی بهداشت محیط

  • PDF

لزوم ورود بخش خصوصی به نظام ارجاعمعاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد در پیامی روز جهانی بهداشت محیط را به تمامی فعالان این عرصه تبریک گفت.

به گزارش وب دا، دکتر مهدی قلیان در این پیام آورده است: بی شک یکی از عوامل مهم در رسیدن به توسعه پایدار، حفظ و ارتقای سلامت محیط پیرامون انسان ها بوده و نقش تعیین کننده جامعه بهداشت محیط در تصمیم گیری های مبتنی بر شواهد و حسای سازی کارگزاران نظام سلامت جهت تصمیم گیری و اعمال سیاست گذاری های متناسب، از اهمیت ویژه ای برخوردار است. 

اینجانب با تقدیر از تلاش های بی شائبه همکاران محترم بهداشت محیط در مشهد مقدس و شهرستان های تابعه دانشگاه و تبریک روز جهانی بهداشت محیط، موفقیت روزافزون این عزیزان را در خدمت به مردم شریف استان و زائران و مجاوران آقا علی ابن موسی الرضا (ع) از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

امیدوارم با بهره گرفتن از تمامی استعدادها ، فرصت ها، ظرفیت ها ، امکانات ملی و تجربیات بخش های دولتی و خصوصی، کارنامه درخشانی در دفتر افتخارات جامعه پرتلاش و خدوم بهداشت محیط ثبت گردد.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.