قدردانی رییس سابق دانشگاه علوم پزشکی مشهد از اعضای هیات علمی، کارکنان و دانشجویان

  • PDF

قدرداني رييس دانشگاه علوم پزشکي مشهد از جامعه پرستاريرییس سابق دانشگاه علوم پزشکی مشهد در پیامی از اساتید، همکاران علمی، کارکنان خدوم و دانشجویان فرهیخته در تمامی سطوح به خاطر همراهی مسئولانه و بی شائبه و مشارکت دلسوزانه در پیش برد همه جانبه حرکت علمی  و فرهنگی در جهت اهداف دانشگاه قدردانی نمود.

به گزارش وب دا، متن پیام دکتر محمد رضا دارابی رییس سابق دانشگاه علوم پزشکی مشهد به شرح ذیل است:  

اساتید بزرگوار دانشگاه، دانشجویان عزیز، کارکنان گرامی

توفیق خدمت در عرصه سلامت و در جایگاه مسئولیت های مختلف اجرایی دانشگاه علوم پزشکی مشهد به مدت بیش از 20 سال و اخیرا در سمت رئیس دانشگاه ، از الطاف بزرگ الهی نسبت به اینجانب بود که زبان از شکر آن قاصر است.
بر اساس وظیفه خدمت گزاری محضر اساتید بزرگوار، همکاران علمی، کارکنان خدوم و دانشجویان فرهیخته در تمامی سطوح به خاطر همراهی مسئولانه و بی شائبه و مشارکت دلسوزانه در پیش برد همه جانبه حرکت علمی  و فرهنگی در جهت اهداف دانشگاه تقدیر و تشکر می‌نمایم.

در مدت حضورم در دانشگاه علوم پزشکی مشهد، تمامی تلاش و اقداماتم  از جمله ؛ صیانت از  منابع انسانی ، فیزیکی ،مالی ، توسعه عدالت در سلامت در جهت ارتقاء و رشداین دانشگاه و خدمت به حوزه سلامت استان خراسان رضوی بوده است بحمدالله امروز با وجدانی آرام این مسئولیت را ترک می کنم، چرا که  در حد توان خود در راستای خدمت به مردم تلاش نموده‌ وبه عرصه علم و دانش باز می گردم.

با توجه به اهمیت و گستره حوزه سلامت و  تلاش های زیادی که در بخش های مختلف از جمله ؛ پرونده الکترونیک سلامت ،نظام ارجاع  و خدمت رسانی به آحاد مردم،  به عنوان دانشگاه پیشرو در  منطقه یک برداشته شده  باید توجه داشته باشیم که در این حوزه انتهایی وجود ندارد و فعالیت  های مستمری است که می بایست بدون وقفه تداوم یابد و همه ما مکلفیم با قدرت هر چه بیشتر در جهت نیل به اهداف وزارت بهداشت ودرمان و آموزش پزشکی و خدمت رسانی مطلوب تر به  زائرین و مجاورین بارگاه شریف رضوی (ع) گام برداریم.

دکتر دارابی ضمن قدردانی از تمامی اعضای هیات علمی، کارکنان، دانشجویان به پاس زحمات و خدماتی که به حوزه سلامت استان ارائه داده اند، تاکید نموده است: در این مدت از شما بزرگواران درس های بسیاری آموختم ،در این سال ها دانشگاه علوم پزشکی مشهد  گام های بسیار بلند و موثری در جهت ارتقا و پیشرفت در  عرصه های ملی  و بین المللی برداشته  وتمامی دستاوردهای ارزشمندی که در این مدت به عنوان موفقیت‌های دانشگاه ثبت شده است محصول الطاف الهی ، تلاش و همدلی شما همراهان صدیق بوده و این تعامل مایه مباهات و سند افتخار دوران خدمتگزاری اینجانب می‌باشد و امیدوارم بتوانیم در همین مسیر حرکت کرده و آینده روشن تر و درخشان تری را برای این دانشگاه رقم بزنیم. اکنون لازم می دانم  از معاونین  محترم دانشگاه ، مسئول محترم دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری روسای محترم دانشکده ها وبیمارستانها ،مدیران محترم شبکه های بهداشت ودرمان، مدیران و کارکنان رده های مختلف دانشگاه در همه سطوح تشکر و قدردانی نموده و اگردر مسیر خدمت کوتاهی و قصوری از هر نوع اتفاق افتاده عذرخواهی می نمایم.

وَقُلْ رَبِّ أَدْخِلْنِی مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِی مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِی مِنْ لَدُنْکَ سُلْطَانًا نَصِیرًا

در پایان از همه شما عزیزان خداحافظی نموده و حلالیت می‌طلبم و برای برادر عزیزم جناب آقای دکتر بحرینی ریاست جدید دانشگاه آرزوی توفیق دارم از همراهان همیشگی میخواهم نهایت تلاش و مساعی خویش را در جهت رشد و شکوفایی دانشگاه  و کمک به ریاست جدید به کار گیرند.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.