پیام تبریک دبیر هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی مشهد به مناسبت حلول ماه مبارک ربیع الاول

  • PDF

قدردانی از دست اندرکاران برگزاری اجلاس روسای دانشگاه های علوم پزشکی کشوردبیر  هیأت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی مشهد حلول ماه ربیع الاول را به تمام دانشگاهیان تبریک و تهنیت گفت .

به گزارش وب دا دکتر محمد اسماعیل زاده در این پیام آورده است: حلول ماه ربیع الاول، ماه شکفتن جوانه های تبسم بر چهره دوستداران امامت و ولایت، و ماه جشن و سرور اهل البیت(ع) را به ساحت حضرت ولی عصر(عج) و به تمامی هم وطنان عزیز به ویژه اساتید ، دانشجویان  و همکاران خدوم جامعه دانشگاه علوم پزشکی مشهد ،تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

این ماه عزیز ،یادآور آغاز ولایت جهانی و فراگیر امام زمان (عج) است .

لذا اینجانب به نمایندگی از سرپرست محترم دانشگاه و هیات رئیسه محترم ،ضمن آرزوی قبولی  سوگواری ها و عزاداری ها ی همه همکاران محترم در ماه های گذشته ،امیدوارم آغاز ماه ربیع الاول شروعی زیبا برای اتفاقات خوب و گشایشی فراگیر در امور جامعه و دانشگاه باشد.

انشاءا.. در این ماه عزیزبا بهره مندی از تعالیم ارزشمند دینی اخلاقی ،شاهد تقویت وحدت و همدلی، پیروزی و سرافرازی مسلمانان و برقراری صلح و عدالت در گوشه و کنار جهان باشیم.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.