پیام سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مشهد به مناسبت 13 آبان

  • PDF

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مشهد در پیامی ضمن گرامیداشت روز ملی مبارزه با استکبار ستیزی آورده است: 13 آبان یادآور حرکت خروشان جوانان متعهد، انقلابی و آگاهی است که در کنار تحصیل علم به روشنگری و مبارزه با استبداد و استکبار پرداختند.

به گزارش وب دا، دکتر سید محمد حسین بحرینی در این پیام آورده است:  13 آبان سالروز سه واقعه بزرگ تاريخ انقلاب اسلامي، تبعيد حضرت امام خميني (ره) به تركيه در سال 1343، به خاك و خون كشيدن دانش آموزان در اعتراض به دخالت‌هاي آمريكا در سال 1357 و تسخير لانه جاسوسي توسط دانشجويان خط امام در سال 1358 بوده و گراميداشت آن به معناي انتقال درس‌ها و پيام‌هاي آن به نسل‌هاي آينده است.

یوم الله 13 آبان از جمله نقاط عطف استکبار ستیزی و مبارزه همیشگی ملت ایران با آمریکاست که به گواه تاریخ از زمان پیروزی انقلاب اسلامی تا کنون از هیچ جنایت، عناد و سنگ اندازی در مسیر رشد و تعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی فروگذار نکرده است.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مشهد در این پیام ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس تاکید نموده است: امسال نیز ، دانشجویان آگاه، اساتید فرهیخته و کارکنان خدوم دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني در سراسر استان خراسان رضوي همگام با سایر قشرهاي مختلف مردم شریف و انقلابی ایران اسلامی، با گامهایی استوار، مصمم و پرخروش در صفوفی به هم پیوسته در راهپیمایی باشکوه و سراسری 13 آبان  شرکت خواهند کرد و بار دیگر وحدت، اقتدار و عزم ملی را برای پاسداشت دستاوردهای انقلاب به جهانیان نشان خواهند داد.

 

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.