پیام سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مشهد به مناسبت روز حسابدار

  • PDF

پیام سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مشهد به مناسبت روز بسیج مستضعفانسرپرست دانشگاه علوم پزشکی مشهد در پیامی ضمن تبریک روز حسابدار به تمامی فعالان این حوزه آورده است: توجه به حوزه مالی و اختصاص یک روز به نام حسابداران فرصتی ارزشمند و مغتنم است تا با ارج نهادن به خدمات آنان گامی کوچک در راستای قدرشناسی از خدمات حسابداران برداشته شود.

دکتر محمد حسین بحرینی در این پیام آورده است: حرفه حسابداری از طریق ارائه اطلاعات درست به مدیران نقش بسزایی در سیاست‌گذاری‌های خرد و کلان دارد و  به‌یقین هر آنچه به محاسبه مربوط می‌شود٬ چشم تیز و دقتی بالا می‌طلبد و نبود آن قطعاً در سرنوشت مالی هر سازمانی اثرگذار است.

موقعیت و جایگاه حرفه حسابداری در گرو درک درست مفهوم"منافع عمومی" است ،دقت و تعهدی که به طور حتم در سرنوشت مالی دانشگاه اثرگذار است.

اینجانب "15 آذر ماه و روز حسابدار" را به تمامی همکاران حسابدار، روئسای امور مالی واحدهای تابعه، روئسای ادارات و همکاران ستاد مدیریت امور مالی و بودجه دانشگاه تبریک عرض نموده و توفیق روز افزون همراه با سلامتی و شادکامی برای این عزیزان آرزومندم.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.