پيام تبریک سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مشهد به مناسبت روز جهانی داوطلب

  • PDF

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مشهد در پیامی ضمن تبریک روز جهانی داوطلب تاکید کرده است: مشارکت مردمي و بين بخشي در نيل به سلامت جامعه و توسعه پايدار نقش محوري دارد .

دکتر محمد حسین بحرینی در این پیام آورده است: سالروز جهاني داوطلب ( 5 دسامبر 2019  مصادف با 14 آذر ماه )  فرصتی است جهت حمایت و ترغيب رفتار مشارکت طلبانه و فعالیت های داوطلبانه  افراد ، گروه ها ، کانون های سلامت ، سازمان های غیردولتی ، سازمان های مردم نهاد سلامت و موسسات خیریه سلامت ( شورای مشارکت مردمی بیمارستانها ) و مراکز درمانی خیریه  ..... که برای تامین مولفه های  اجتماعی سلامت ، کاهش آسیب های اجتماعی ، انسجام سرمایه های اجتماعی  و ارتقای سلامت تلاش می کنند .

بدینوسیله  این مناسبت را با شعار امسال : " هر خانه یک پایگاه سلامت "  سلامت برای همه ،  توسط همه   به همه فعالان این عرصه تبریک عرض نموده و از زحمات کلیه داوطلبان و فعالان عرصه سلامت در راستای دستیابی به جامعه ای سالم و پویا  قدردانی می نمایم.

از درگاه  ایزدمنان دوام عزت و سلامت ، تداوم حضور و تاثیر کلیه فعالان این عرصه را  در راستای دستیابی به اهداف  عالیه انسانی   مسئلت دارم.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.