پیام سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مشهد به مناسبت روز پرستار

  • PDF

پیام سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مشهد به مناسبت روز دانشجوسرپرست دانشگاه علوم پزشکی مشهد در پیامی ولادت با سعادت مظهر صبر و شجاعت حضرت زینب(س) و روزپرستار را به جامعه پرستاری استان خراسان رضوی تبریک گفت.

به گزارش وب دا، دکتر سید محمد حسین بحرینی در این پیام آورده است ؛ نامگذاری سالروز ولادت با سعادت حضرت زینب کبری (س) اسوه ایثار ، فداکاری و پیام رسان کربلا به عنوان روز پرستار نشان از اهمیت و ارزش والای این شغل شریف و احترام به جامعه پرستاران ارجمند است.

بدون تردید یکی از مهمترین گروه ها در حوزه سلامت وجود پرستاران است که با مهربانی ، عطوفت و پایبندی به خصایص والای انسانی در شرایط سخت و طاقت فرسا با آرامشی وصف ناپذیر،روح امید و زندگی را به بیماران می بخشند.

خدمات پرستاران که همواره با دانش ،مهارت و مهربانی آمیخته است در حوزه سلامت چه در دوران دفاع مقدس و چه بعد از آن وصف نشدنی است و در حقیقت پرستاران حلقه ناگسست درمان به شمار می روند و  خدماتی که از سوی پزشکان ارائه می شود توسط پرستاران تکمیل می گردد.

با تاسی به کلام شریف «من لم یشکر المخلوق لم یشکرالخالق» ضمن عرض تبریک سالروز ولادت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار به پرستاران عزیز و دلسوز استان به ویژه پرستاران شاغل در دانشگاه علوم پزشکی مشهد، بر خود لازم و واجب می‌دانم از ایثارگری‌ها و زحمات شبانه‌روزی، بی‌وقفه و تلاش‌های مثال‌زدنی یکایک شما عزیزان که خستگی‌ناپذیر و بی‌ادعا از هیچ تلاشی در خدمت به ارتقاء سلامت بیماران دریغ نمی‌ورزید، تقدیر و تشکر نمایم.

امیدوارم در سایه لطف و عنایات حضرت حق و عنایت امام مهربانی ها حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) در انجام رسالت بزرگ خویش موفق باشید و چون همیشه خشنود به لبخند و سپاس بیماران و خانواده های آنان باشید.

لازم به ذکر است که به مناسبت میلاد با سعادت حضرت زینب(س)، هدیه ای معنوی از سوی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مشهد برای پرستاران تهیه شده است که به حساب آنها واریز می شود.

بر اساس اعلام دکتر بحرینی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مشهد، کارانه دو ماه پرستاران نیز تا پایان هفته آینده به حساب آنان واریز خواهد شد.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.