پیام رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد به مناسبت روز جراح عمومی

  • PDF

پیام سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مشهد به مناسبت روز پرستاررییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد در پیامی روز جراح را به تمامی پزشکان و اعضای هیات علمی که با اهتمامی ایثارگرانه، عمر پر بار خود را  با انگیزه های عاشقانه و تعهد الهی برای خدمت به انسان های دردمند و پاسداری از سلامت مردم صرف می کنند تبریک و تهنیت گفت.

دکترسید محمد حسین بحرینی در این پیام آورده است: سلامت جسم و سلامت جان جامعه، مرهون خدمات حیات بخش پزشکان فرهیخته ای است که در هم آوایی و همکاری شایسته با دیگر دست اندرکاران نظام سلامت، التیام بخش دردمندان و بیماران در سایه ی پر مهر حق تعالی می باشند.

خدمت در عرصه پزشکی، بی شک آمیزه‌ای اعجاب انگیز از دانش، عشق و انگیزه است که آن را در مقیاسی فراتر از یک حرفه تعریف می‌کند؛ زیرا رنج بیماری، زمان نمی‌شناسد و لمس آن، قلب هر انسانی را می‌آزارد و تنها با انگیزه لبخند بیمار، این مشقت‌ها به جان خریده می‌شود.

نظام سلامت وامدار تلاش و مجاهدت مردان و زنان پردانش و هوشمندی است که تصمیم برآن گرفتند تا سرمایه ارزشمند عمر خود را مصروف خدمت به همنوعان نمایند.

 بر خود لازم می دانم این روز را به تمام پزشکان جراح دانشگاه علوم پزشکی مشهد که جانانه در مسیر سلامتی زائران و مجاوران بارگاه منور حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) گام بر می دارند و از دانش، تجربه و مهارت خویش برای خدمت به خلق خدا که بالاترین عبادت هاست حداکثر استفاده را می کنند تبریک و شادباش عرض نمایم و برای همه ی تلاشگران این راه مقدس، سلامتی، توفیق روزافزون و سربلندی را از درگاه ایزد منان مسئلت نمایم.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.