پیام تبریک رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد به مناسبت روز کارگر

  • PDF

پیام رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد به مناسبت روز علوم آزمایشگاهیرییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد در پیامی ضمن تبریک سالروز بزرگداشت مقام کارگر تاکید نموده است: فرهنگ كار، عالي ترين تصوير سازندگي و تحول است كه حضرت محمد (ص) پيامبر عظیم الشان اسلام ، بر دستان توانمند كارگر بوسه زده و با اين عمل به احسن وجه، منزلتي شگرف به اين قشر بخشيده است.

دکتر سید محمد حسین بحرینی در این پیام آورده است: گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر پاسداشت و قدرداني از خدمات صادقانه و ارزشمند کارگران شریف، صدیق و خدومي است که با ظهور و بروز استعدادهاي خود همواره به عنوان نقش آفرینان عرصه کار و خدمت ، عزت و سربلندي کشور را رقم زده‌اند.

بی شک جامعه کارگری دانشگاه علوم پزشکی مشهد با فعالیت در واحدها و بخش های مختلف این دانشگاه، نقش برجسته و مهمی در ارتقای کیفیت خدمات سلامت دارند و بی ادعا و صبور ، نقش آفرینی می کنند.

اینجانب بر خود لازم می دانم روز کارگر را به تمامی کارگران عزیز دانشگاه علوم پزشکی مشهد صمیمانه تبریک عرض نمایم و‌از درگاه خداوند متعال و‌ در این ایام ماه مبارک رمضان برای تمام شما عزیزان و‌ خانواده های محترمتان، سلامتی و طول عمر با عزت، رحمت و‌ برکات و عاقبت بخیری را مسألت می نمایم.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.