روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مشهد درگذشت همکار پزشک متخصص در دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه را تسلیت گفت

  • PDF

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در پیامی درگذشت یکی از متخصصین دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه را به جامعه پزشکی استان خراسان رضوی و بخصوص تربت حیدریه و خانواده ایشان تسلیت گفت.

به گزارش وب دا، دکتر حمید رضا رحیمی در این پیام آورده است : درگذشت همکار و پزشک ارزشمند و پرتلاش " دکتر احسان وفاخواه" که دوران زندگی اش را با همت وصف‌ناشدنی صرف پیشبرد علم، و خدمت به مردم نمود؛ ضایعه ای جبران ناپذیر براي جامعه پزشکي و دانشگاهی است و همه ما را متاثر و اندوهگين نموده است.

 دکتر احسان وفاخواه  متخصص بیهوشی شاغل در دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه بود که دوران تحصیل پزشکی عمومی و تخصصی را در دانشگاه علوم پزشکی مشهد گذرانده بود و در طول مدت تحصیل در این دانشگاه از نظر اخلاق، مردم داری و خدمت به بیماران الگویی برای دوستانش و یکی از نخبگان علمی جامعه پزشکی بود.

اینجانب درگذشت جانگداز " دکتر احسان وفاخواه" را به خانواده محترمش، جامعه پزشکی و مردم شریف استان  تسلیت عرض می نمایم  و از خداوند رحمان و غفار برای آن فقید سعید، رحمت و مغفرت و برای بازماندگان صبر و سلامت آرزومندم.

گفتنی است: در برخی از اخبار منتشر شده در رسانه های گروهی، علت فوت دکتر احسان وفا خواه به غلط بیماری کرونا اعلام شده بود که این موضوع بر اساس محتویات پرونده و نظر پزشکان معالج تکذیب می شود.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.