رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد، افزایش تعداد دانشمندان یک درصد پر استناد برتر این دانشگاه را تبریک گفت

  • PDF

پیام رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومیرییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد در پیامی رشد چشمگیر تعداد دانشمندان یک درصد پر استناد برتر دانشگاه در ماه های اخیر را به معاونت پژوهش و فناوری و تمامی پژوهشگران و فعالان عرصه علم و دانش و اعضای هیات علمی توانمند این دانشگاه تبریک و تهنیت گفت.

به گزارش وب دا، دکتر سید محمد حسین بحرینی در این پیام آورده است، رشد چشمگیر تعداد دانشمندان یک درصد پر استناد برتر در ماه های اخیر و ورود دکتر مجید درودی به عنوان یازدهمین عضو هیات علمی این دانشگاه در این فهرست، نشان از ارتقاء کیفی تحقیقات، عزم والا و تلاش شبانه روزی نخبگان و پژوهشگران دارد. همتتان مایه غرور و مباهات جامعه دانشگاهی است.

در این شرایط سخت اقتصادی و تحریم های ظالمانه علیه کشورمان ، شما عزیزان شعار خواستن، توانستن است را عینیت بخشیدید به گونه ای که در هشت ماه اخیر تعداد دانشمندان یک درصد پر استناد برتر دانشگاه از 7 نفر به 11 نفر افزایش یافت.

بی‌تردید دستیابی به چشم‌اندازهای کوتاه مدت و بلندمدت سیاست‌های دانشگاه و وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی نیازمند کار پژوهشی و کارشناسی دقیق و متقن است که با همت و توان مضاعف دانشمندان، پژوهشگران و اعضای هیات علمی حاصل خواهد شد و لازم است اعلام نمایم که هیات رییسه دانشگاه  با تمام توان از فعالیت های پژوهشی و تحقیقاتی در راستای ارتقاء جایگاه دانشگاه و دستیابی به اهداف در این زمینه حمایت می کند.

اینجانب ضمن تبریک به دکتر تفقدی معاون محترم پژوهش و فناوری، مدیران این مجموعه ، یازده دانشمند یک درصد پر استناد برتر و تمامی اعضای هیات علمی دانشگاه، توفیق روز افزون فعالان و تلاشگران این عرصه را در جهت تحقق اهداف عالیه حوزه سلامت از خداوند منان خواستارم.

گفتنی است؛ در حال حاضر یازده تن از اعضای هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد شامل دکتر مجید درودی، دکتر محمد جواد نجف زاده، دکتر غلامرضا کریمی ،دکتر سیدمحمد تقدیسی حیدریان ،دکتر حسین حسین زاده، دکتر محمد رمضانی ، دکتر خلیل آبنوس، دکتر مهرداد ایرانشاهی ، دکتر محمود رضا جعفری و دکتر حسین بسکابادی ، دکتر امیر حسین صاحبکار و دکتر محمد جواد نجف زاده توانسته اند در فهرست دانشمندان یک درصد پر استناد برتر ESI قرار دارند.

باتشکر از حسن توجه شما به پایگاه خبری وبدا، خواهشمند است نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خود را در مورد متن منتشر شده ارسال فرمایید.
پیام های ارسالی پس از بررسی منتشرخواهد شد.